Number of items: 133
992845
11192
241
Díszes Crescent porcelán tál George Washington amerikai elnök arcképével, jelzett, matricás, kopásnyomokkal, d: 25,5 cm
2 600 HUF
992862
11193
241
Rosenthal virágmintás kisméretű porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9,5 cm, m: 10 cm
1 800 HUF
1075594
11194
241
Weimar tálka készlet, matricás egyiken lepattanás, jelzett, 12×9 cm (6×), 18×25 cm
1 600 HUF
1127320
11195
241
Unterweissbach porcelán halászsas, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 32 cm
9 000 HUF
1104816
11196
241
2 db Delfti tálka egyik festett, hibátlanok, jelzettek, d:9-11 cm
1 200 HUF
1015492
11197
241
1 600 HUF
1024732
11198
241
Bavaria virággal díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 22 cm
2 000 HUF
997895
11199
241
2 400 HUF
1099609
11200
241
Bavaria csésze és alj, matricás, jelzett, hibátlan
1 000 HUF
1127758
11201
241
Schirnding Bavaria II. Lajos emlék tányér a bajor himnusz szövegével, matricás, jelzett, hibátlan, d:19,5 cm
1 000 HUF
1126222
11202
241
Kahla szószos kiöntő, matricás, jelzett, apró kopással, m:9 cm, h:19 cm
1 000 HUF
1126306
11203
241
Kahla mély tányér (6db), matricás, jelzett, kopott, d:23,5 cm
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m