Number of items: 133
1124363
11229
241
2 db porcelán konyhai tároló: cukorszóró, fém rátéttel, sérült, ragasztott, mustártartó, fém szerelékkel, szaru kiskanállal, levonóképes, jelzés nélkül, különböző méretben
1 400 HUF
819119
11230
241
14000
Pillangós padlóváza, matricás, jelzett (kínai), hibátlan, m:60 cm
14 000 HUF
1124655
11231
241
Napóleont ábrázoló francia porcelán asztali dísz, matricás, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
1 000 HUF
1127268
11232
241
Gyöngyházfényű életképes porcelán váza, matricás, jelzett, m: 12,5 cm
1 800 HUF
1076537
11233
241
Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
1 000 HUF
1076534
11234
241
2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
1006583
11235
241
Német porcelán keselyű, hibátlan, 16x22 cm
6 000 HUF
1124048
11236
241
Holland tájképes porcelán fali tál, hibátlan, jelzett, d: 31 cm
1 200 HUF
1130137
11237
241
Kis porcelán szuvenírek: Budapest Országház, Halászbástya, Tower of London, gyűszű, kistányér XXIII. János pápa képmásával, egy közülük jelzett, 5 db
1 000 HUF
1126071
11238
241
Áttört tálka, jelzés nélkül, kézzel festett, apró kopással, 14×19 cm
1126079
11239
241
Jelzett kis tálka, kézzel festett, apró kopásokkal, m:6 cm, d:10 cm
1 000 HUF
1124779
11240
241
Porcelán tétel: bonbonier, kis váza, néhányon apró lepattanás, hajszálrepedés, összesen:5 db
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m