Number of items: 133

2 db porcelán konyhai tároló: cukorszóró, fém rátéttel, sérült, ragasztott, mustártartó, fém szerelékkel, szaru kiskanállal, levonóképes, jelzés nélkül, különböző méretben
11229.

1 400 HUF

Pillangós padlóváza, matricás, jelzett (kínai), hibátlan, m:60 cm
11230.

14 000 HUF
37,94
43,75

Napóleont ábrázoló francia porcelán asztali dísz, matricás, jelzett, hibátlan, m: 7,5 cm
11231.

1 000 HUF

Gyöngyházfényű életképes porcelán váza, matricás, jelzett, m: 12,5 cm
11232.

1 800 HUF

Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
11233.

1 000 HUF

2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
11234.

800 HUF

Német porcelán keselyű, hibátlan, 16x22 cm
11235.

6 000 HUF

Holland tájképes porcelán fali tál, hibátlan, jelzett, d: 31 cm
11236.

1 200 HUF

Kis porcelán szuvenírek: Budapest Országház, Halászbástya, Tower of London, gyűszű, kistányér XXIII. János pápa képmásával, egy közülük jelzett, 5 db
11237.

1 000 HUF

Áttört tálka, jelzés nélkül, kézzel festett, apró kopással, 14×19 cm
11238.

800 HUF

Jelzett kis tálka, kézzel festett, apró kopásokkal, m:6 cm, d:10 cm
11239.

1 000 HUF
9

Porcelán tétel: bonbonier, kis váza, néhányon apró lepattanás, hajszálrepedés, összesen:5 db
11240.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF