Jewellery
Number of items: 70
1114437
19024
240
Jewellery
Ezüst karperec, jelzett, Ag.,7,4gr, d:6,5x6cm /Silver bracelet, marked, Ag, 7,4gr, d. 6,5x6cm
3 000 HUF
1114411
19025
240
Jewellery
Ezüst karperec, jelzett, Ag., 10,2gr., d: 6x6,5cm/ Silver bracelet, marked, Ag, 10,2gr, d: 6x6,5cm
3 000 HUF
1121752
19026
240
Jewellery
Ezüst szalvétatartó, Ag., 96gr.,jelzett, 14x9cm/ Silver napkin holder, Ag., 96gr., marked, 14x9cm
16 000 HUF
1121827
19027
240
15000
Jewellery
Ezüst tányérka, Ag., 91gr.,jelzett,d:10,5cm /Silver plate, Ag, 91gr, marked, d: 10,5cm
15 000 HUF
1121816
19028
240
Jewellery
Monogramos ezüst kanál, Ag., 66gr.,jelzett,22cm / Monogrammed silver spoon, Ag., 66gr., Signed, 22cm
10 000 HUF
1083713
19029
240
9500
Jewellery
Ezüst (Ag.) zsebóra belső fedelén "Remontoir Cylindre 10 rubins" felirattal, jelzett (84), bruttó:29 g, d:3,4 cm
9 500 HUF
1120353
19030
240
Jewellery
Ezüst dobozka, jelzett, Ag., 9,8gr,belül aranyozott, 3x1,5cm /Silver little box, marked, Ag, 9,8gr 3x1,5cm
3 000 HUF
1114856
19031
240
Jewellery
Arany 14K gyűrű cirkón kővel, jelzett, méret:57, bruttó:2 g
9 000 HUF
1114399
19032
240
Jewellery
Ezüst karperec, jelzés nélkül, Ag., 4,5gr., d: 6,7cm/ Silver bracelet, without signaling, Ag, 4,5gr, d: 6,7cm
1 600 HUF
1114401
19033
240
Jewellery
1 600 HUF
1114423
19034
240
Jewellery
Ezüst karperec, jelzett, Ag.,3,5gr, d:5,5x6cm /Silver bracelet, marked, Ag, 3,5gr, d. 5,5x6cm
2 000 HUF
1103918
19035
240
13000
Jewellery
cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
13 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m