Jewellery

Number of items: 70

Ezüst karperec, jelzett, Ag.,7,4gr, d:6,5x6cm /Silver bracelet, marked, Ag, 7,4gr, d. 6,5x6cm
19024.

3 000 HUF
9

Ezüst karperec, jelzett, Ag., 10,2gr., d: 6x6,5cm/ Silver bracelet, marked, Ag, 10,2gr, d: 6x6,5cm
19025.

3 000 HUF
16

Ezüst szalvétatartó, Ag., 96gr.,jelzett, 14x9cm/ Silver napkin holder, Ag., 96gr., marked, 14x9cm
19026.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst tányérka, Ag., 91gr.,jelzett,d:10,5cm /Silver plate, Ag, 91gr, marked, d: 10,5cm
19027.

15 000 HUF
40,65
46,88

Monogramos ezüst kanál, Ag., 66gr.,jelzett,22cm /  Monogrammed silver spoon, Ag., 66gr., Signed, 22cm
19028.

10 000 HUF

Ezüst (Ag.) zsebóra belső fedelén "Remontoir Cylindre 10 rubins" felirattal, jelzett (84), bruttó:29 g, d:3,4 cm
19029.

9 500 HUF
25,75
29,69

Ezüst dobozka, jelzett, Ag., 9,8gr,belül aranyozott, 3x1,5cm /Silver little box, marked, Ag,  9,8gr 3x1,5cm
19030.

3 000 HUF

Arany 14K gyűrű cirkón kővel, jelzett, méret:57, bruttó:2 g
19031.

9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst karperec, jelzés nélkül, Ag., 4,5gr., d: 6,7cm/ Silver bracelet, without signaling, Ag, 4,5gr, d: 6,7cm
19032.

1 600 HUF

19033.

1 600 HUF

Ezüst karperec, jelzett, Ag.,3,5gr, d:5,5x6cm /Silver bracelet, marked, Ag, 3,5gr, d. 5,5x6cm
19034.

2 000 HUF

cca 1900 Ezüst (Ag) cigarettatárca, zománcberakással, 8x7,5 cm / Silver cigarette holder 112 g
19035.

13 000 HUF
35,23
40,63

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF