https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 91
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1122142
13585
240
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Tamás István Szabadkai diákok (Borbíró Vojnics Ferenc ajánlásával és Szénásy György rajzaival) Kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Budapest félvászon, 19 cm, 328 p. Megviselt vászonkötésben
Starting price:
1 000 HUF
1053739
13586
240
0
1400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
1056330
13587
240
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.
The item is not available
1056341
13588
240
0
2800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1065958
13589
240
0
3000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. A Rákóczi nyomda. Bibliofil könyv, könyvárusi forgalomba nem kerül. Modern nyl kötésben, kopásokkal.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
1053446
13590
240
0
1800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
655680
13591
240
0
4600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Keresztyén katekismus, az az: a keresztyén hitnek ágazatira... Pest, 1851. Trattner-Károlyi, Korabeli megviselt félbőr kötésben, lapok hibátlan állapotban
Starting price:
4 600 HUF
1052143
13592
240
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1031496
13593
240
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1050719
13594
240
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1071730
13595
240
0
8000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
965151
13596
240
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment