https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 91

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tamás István Szabadkai diákok (Borbíró Vojnics Ferenc ajánlásával és Szénásy György rajzaival) Kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Budapest félvászon, 19 cm, 328 p. Megviselt vászonkötésben
1
13585.

Tamás István Szabadkai diákok (Borbíró Vojnics Ferenc ajánlásával és Szénásy György rajzaival) Kiadja a Könyvbarátok Szövetsége, Budapest félvászon, 19 cm, 328 p. Megviselt vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
1
13586.

Endrődi Sándor összegyűjtött költeményei 1867-1897. 1. köt.: Tücsökdalok - virágfakadástól lombhullásig. Bp., 1898, Athenaeum. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.
1
13587.

Kosztolányi Dezső: (szerk.): A Pesti Hírlap nyelvőre. A pesti Hírlap ajándéka. Viseltes kiadói papír kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín.  Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.
1
13588.

Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Eredeti Magyar játékszín. Ötödik kötet. Pesten, 1847, Heckenast Gusztáv. Dombornyomott gerincű, kiadói félbőr kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
 
Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. A Rákóczi nyomda. Bibliofil könyv, könyvárusi forgalomba nem kerül. Modern nyl kötésben, kopásokkal.
1
13589.

Susits Imre: Egy nyomda története 1841-1976. A Rákóczi nyomda. Bibliofil könyv, könyvárusi forgalomba nem kerül. Modern nyl kötésben, kopásokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben.
1
13590.

Hegel's Werke. 11. köt.: Vorlesungen über die Philosophie der Religion. 1. köt. Berlin, 1832, Verlag von Duncker und Humblot. Kopott kartonált papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Keresztyén katekismus, az az: a keresztyén hitnek ágazatira... Pest, 1851. Trattner-Károlyi, Korabeli megviselt félbőr kötésben, lapok hibátlan állapotban
1
13591.

Keresztyén katekismus, az az: a keresztyén hitnek ágazatira... Pest, 1851. Trattner-Károlyi, Korabeli megviselt félbőr kötésben, lapok hibátlan állapotban

 
Sold
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
1
 
Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben.
1
13592.

Brisits Frigyes (szerk.): Maradj velünk, Uram! A magyar rendőr imádságos könyve. Budapest, 1935, Korda R.T. Kopottas egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 
Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.
1
13593.

Arany János összes munkái. Végleges teljes kiadás. Huszonharmadik füzet. Budapest, Ráth Mór, 1884. Kiadói papír kötésben,gerincnél szétvált egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.
1
13594.

Jack London Összes munkái. XVI. A vén halász meséi. Fordította: Vécsey Leó. Budapest, é.n., Athenaeum. Kissé kopottas kiadói egészvászon kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.
1
13595.

Stendhal művei 10 kötetben. Komplett sorozat. Bp., 1968. Helikon. Bibliofil műbőr kötésben, sorszámozott. Egyenként tékákban.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.
1
13596.

Móra Ferenc: Ének a buzamezőkről. I. - - munkái. Jubileumi díszkiadás. Bp., (1935) Lantos RT. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Megkímélt példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment