1981 Puskás Ferenc és Albert Flórián a Népstadionban mezben, eredeti sajtófotó Puskás saját kezű aláírásával / 1981 Press photo of Hungarian football legends Puskas and Albert Florian, with signature of Puskas 19x14 cm
cca 1965 Latinovits Zoltán (1931-1976) Kossuth-díjas színész Szegeden, Kotnyek Antal (1921-1990) fotóriporter hagyatékában levő, 5 db korabeli negatívról készült modern nagyítás 13x18 cm-es fotópapírra
Emanuel Feuermann (1902-1942) nemzetközi hírű csellista Ray Lee Jackson által jelzett fotója, paszpartuban, üvegezett keretben, 21x16cm / Feuermann Emanuel (1902-1942) Photo (signed by Ray Lee Jackson) internationally renowned cellist, passe-partout, glazed frame 21x16cm
Juan Gyenes, Gyenes János (1912-1995) fotóművész nagyméretű, aláírt képe Muráti Lili (1912-2003) színművésznőről. Spanyolország, színpadi táncjelenet. Kartonlapra ragasztva / Juan Gyenes (1912-1995): Photo of Lili Murati Hungarian/Spanish actress on stage. Signed by Gyenes. 40x30 cm
Juan Gyenes, Gyenes János (1912-1995) fotóművész nagyméretű, aláírt képe Muráti Lili (1912-2003) színművésznőről. Spanyolország, színpadi jelenet. Kis szamárfülekkel. / Juan Gyenes (1912-1995): Photo of Lili Murati Hungarian/Spanish actress on stage. Signed by Gyenes. 40x30 cm
cca 1880 Nemes és főúri családok fényképeit tartalmazó fotóalbum. 113 fotó a Thiel, Deák, Lónyai, Bánhegyi családok családtagjairól. Mind szép állapotban, rézveretes bőr fotóalbumban, jó állapotban. Szinte minden fotó alatt névaláírásokkal. Szép és érdekes anyag / 113 photos of Hungarian noblemen and women in leather album.