Photo

Number of items: 287

cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): Nyáj, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11419.

2 400 HUF

cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): ... ilyen ..., pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 39x26 cm
11420.

2 000 HUF

cca 1940 Vadas Ernő (1899-1962)  Krasznahorka vára.  Pecséttel jelzett fotó. 18x24 cm
11421.

8 000 HUF

cca 1975 Vincze János (?-?): Kapu, szolarizációs technikával készült fotografika, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm
11422.

2 000 HUF

cca 1989 Kump Walter: Harc a korongért, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
11423.

1 600 HUF

cca 1860 Erzsébet királyné kabinet fotó / cca 1860 Queen Elisabeth (Sisi) photo 7x11 cm
11424.

3 000 HUF

cca 1875 Erzsébet császáné fotója. Oscar Kramer, Wien. / cca 1875 Photo of Empress Elisabeth (Sisi)  7x11 cm
11425.

12 000 HUF

1879 Ferenc József és Erzsébet királyné ezüstlakodalmának emlékkártyája két fotóval / 1879 Memory from the silver wedding of Emperor Franz Joseph and Sisi with two photos 10x6 cm
11426.

8 000 HUF

cca 1880 Ferenc József császár keményhátú fotója. Kozmata F. műterméből / cca 1880 Photo of Franz Joseph Emperor 7x11 cm
11427.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1880 Sisi (Erzsébet magyar királyné), keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Empress Sisi, wife of Franz Joseph I, Photo in embossed frame, 17x23 cm
11428.

5 000 HUF

cca 1880-1890 Ferenc József császár és magyar király, keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Emperor Franz Joseph, Photo in embossed frame, 17x23 cm
11429.

5 000 HUF

1861 Rudolf és Gizella koronahercegek gyermekkori  képe. Langerer, Wien, / 1861 Photo of Kornprinz Rudolf and Gisella. 6x9 cm
11430.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF