Photo Number of items: 287
1286820
11419
Photo
cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): Nyáj, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
2 400 HUF
1282240
11420
Photo
cca 1980 Ujhelyi István (1936-2003): ... ilyen ..., pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 39x26 cm
2 000 HUF
1289692
11421
Photo
cca 1940 Vadas Ernő (1899-1962) Krasznahorka vára. Pecséttel jelzett fotó. 18x24 cm
8 000 HUF
1282041
11422
Photo
cca 1975 Vincze János (?-?): Kapu, szolarizációs technikával készült fotografika, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 39x29 cm
2 000 HUF
1287485
11423
Photo
cca 1989 Kump Walter: Harc a korongért, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 13x18 cm
1 600 HUF
1284496
11424
Photo
cca 1860 Erzsébet királyné kabinet fotó / cca 1860 Queen Elisabeth (Sisi) photo 7x11 cm
3 000 HUF
1286574
11425
Photo
cca 1875 Erzsébet császáné fotója. Oscar Kramer, Wien. / cca 1875 Photo of Empress Elisabeth (Sisi) 7x11 cm
12 000 HUF
1242850
11426
Photo
1879 Ferenc József és Erzsébet királyné ezüstlakodalmának emlékkártyája két fotóval / 1879 Memory from the silver wedding of Emperor Franz Joseph and Sisi with two photos 10x6 cm
8 000 HUF
1286571
11427
Photo
cca 1880 Ferenc József császár keményhátú fotója. Kozmata F. műterméből / cca 1880 Photo of Franz Joseph Emperor 7x11 cm
16 000 HUF
1281106
11428
Photo
cca 1880 Sisi (Erzsébet magyar királyné), keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Empress Sisi, wife of Franz Joseph I, Photo in embossed frame, 17x23 cm
5 000 HUF
1281112
11429
Photo
cca 1880-1890 Ferenc József császár és magyar király, keményhátú fotó, dombornyomott, címeres papírkeretben, 17x23 cm / Emperor Franz Joseph, Photo in embossed frame, 17x23 cm
5 000 HUF
1286585
11430
Photo
1861 Rudolf és Gizella koronahercegek gyermekkori képe. Langerer, Wien, / 1861 Photo of Kornprinz Rudolf and Gisella. 6x9 cm
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house