Number of items: 124

Herendi kacsapár, kézzel festett, jelzett, restaurált, h:9 cm
11105.

3 000 HUF

Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm
11106.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Apponyi mintás tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×9 cm
11107.

1 800 HUF

Herendi virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:17,5 cm, d:15 cm
11108.

4 000 HUF

11109.

3 600 HUF
9,76
11,25

Herendi Viktória mintás teás csésze és alj, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11110.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi halacskák, kézzel festett, jelzett, vízköves, m:8 cm
11111.

9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm
11112.

16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4×7 cm
11113.

3 000 HUF
15

Herendi Déryné, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21 cm / Herend Mrs.Dery porcelain figure, hand painted, perfect condition
11114.

18 000 HUF
48,78
56,25

Herendi virág mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11115.

1 200 HUF

Herendi Apponyi mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23 cm
11116.

12 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF