Books: Travelling, cities

Number of items: 46

Kosch, Alois: Zwoa Brettl/ A gführiger Schnee. Das grosse Ski-Einmaleins. A. Kosch Gebr. Richters Verlagsanstalt in Erfurt. é.n. Sok képpel illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötésben.
13057.

3 000 HUF

13058.

1 400 HUF

Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13059.

1 800 HUF

13060.

1 400 HUF

Ossendowski: A Szahara lelke. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13061.

1 600 HUF

13062.

4 000 HUF

13063.

2 800 HUF

13064.

3 000 HUF

Hübner Sándor: A brit birodalmon keresztül. Függelékül A "La France" póstahajó égése 1886. deczember 20-án. Első kötet. Huszonhat képpel. Budapest, 1892, Ráth Mór. Több helyen firkált, illetve szakadt az oldal. Kissé viseltes, illusztrált kiadói  egészvászon kötésben.
13065.

1 200 HUF

13066.

4 000 HUF

Turisták Évkönyve 1927-1928. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, sok illusztrációval. Első lap hiányzik.
13067.

2 000 HUF

Worl's Reisehandbücher. Führer durch Salzburg und Umgebung mit Berchtesgaden und Königs-See. Leipzig,1898,  Worl's Reisebücherverlag. Foltos kiadói papír kötésben.
13068.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF