Books: Other rarities Number of items: 159
1045238
13421
237
P. Rick: Lukodalmash / Marsbéli orgiák (pajzán könyv). Kiadói papírkötés, illusztrált, jó állapotban. 523814
13422
237
9 000 HUF
894658
13423
237
2 000 HUF
1039759
13424
237
E.N. Medinszkij: Makarenko élete és pedagógiája. G.Sz. Makarenko előszavával. Bp., 1950, Hungária Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
954499
13425
237
Földrajzi Zsebkönyv. (Szerk.): Vitéz Temesy Győző dr. Bp., 1941, Magyar Földrajzi Társaság. Papír kötésben, kissé viseletes fedőlap.
909814
13426
237
1 000 HUF
1058630
13427
237
2 000 HUF
1094780
13428
237
Az 50 éves Nemzeti Takarékpénztár 1893-1943. Bp., 1943, Posner Grafikai Műintézet. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, kissé kopott állapotban.
1 000 HUF
1018099
13429
237
A magyar kereskedő könyve III. kötet. Szerk: Schack Béla. Bp, 1909, Révai. Az értéküzlet. Váltók, csekkek, részvények, értékpapírok. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban.
6 000 HUF
1057834
13430
237
1023708
13431
237
1 000 HUF
1057828
13432
237
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house