Number of items: 107
1076537
11183
235
Porcelán madárka, kézzel festett, apró lepattanással, jelzett, m: 8,5 cm
1 000 HUF
1076534
11184
235
2 db porcelán figura(kislány ragasztott fejjel, elefánton lovagló kisfiú), m: 8 cm
1 000 HUF
1077365
11185
235
Barokk jegyespár, német figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm
6 000 HUF
1073173
11186
235
Életképes porcelán kitűző/medál fém foglalatban, matricás, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, díszes tokban, 4,5×3,5 cm
1 000 HUF
1073069
11187
235
6 db porcelán teáscsésze, kézzel festett, némelyik jelzett, egy részük apró kopásnyomokkal, d: 10,5 cm
1011643
11188
235
Jelzett dísztányér Fagagna település képével, kézzel festett, jelzett, d:24 cm
1 000 HUF
961767
11189
235
4 000 HUF
1054426
11191
235
1 200 HUF
1078942
11192
235
Virágos váza, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m:20,5 cm
1 000 HUF
1076288
11193
235
Rózsás süteményes tányér, matricás, jelzés nélkül, apró máz hibákkal, d: 18 cm
1076299
11194
235
Pipacsos süteményes tányér 2 db, kézzel festett, jelzett, apró mázhibával, d:18 cm
1 200 HUF
1039212
11195
235
Fűmintás porcelán kávéskészlet: tálca + 4 db kávéscsésze + alj, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m