Chinaware / Porcelain Number of items: 107
1079623
11146
235
Hollóházi márvány váza, jelzett, hibátlan, m:25,5 cm
1 000 HUF
1079212
11147
235
Hollóházi (3 db) és Rosenthal (2 db) mokkás csésze és alj, jelzettek, hibátlanok
1 600 HUF
1079167
11148
235
Hollóházi tálka párban, jelzett, hibátlan, 6×8 cm, 15×15 cm
1 000 HUF
1078173
11149
235
Hollóházi gazda fiú, kézzel festett, apró máz hibával, jelzett, m: 18 cm
1 000 HUF
1045180
11150
235
Aquincumi porcelán "Keszthely" váza, hibátlan, jelzett, m: 18 cm
1 000 HUF
1054445
11151
235
Alföldi porcelán teás készlet (hiányos): 3 db csésze + 6 db alj, matricás, jelzett (az egyik csésze más jelzéssel), apró kopásnyomokkal, d: 6 ill. 13 cm
1073760
11152
235
20 000 HUF
1079826
11153
235
Aquincumi "Szeged tálka" kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9×10 cm
1 000 HUF
1040082
11154
235
2 db Alföldi porcelán korsó(Szeged, Totó Lottó Sörbár), matricás, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
1076512
11155
235
Winterling Röslau Bavaria porcelán csésze csészealjjal és tállal, 3 db, kopásnyomokkal, jelzett, d: 9,5; 14,5; 19 cm
1 400 HUF
986891
11156
235
14000
Unterweissbach halászsas, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:31,5 cm/ Unterweissbach osprey, perfect condition
14 000 HUF
997605
11157
235
80000
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house