Books: Other rarities Number of items: 176
1041383
13370
235
Flamand kalendárium - Bp., 1983. Helikon kiadó, Ezütözött fémrátétes bársonyborítással, Soltész Zoltánné kísérőtanulmányával védőtokban
3 600 HUF
1041861
13371
235
2 000 HUF
1058630
13372
235
2 000 HUF
1073648
13373
235
Huxley, Aldous: Az észlelés kapui. Bp., 1997, Göncöl Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos állapotban.
1078224
13374
235
Erdődy János: Így élt Gutenberg. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kopottas kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban. 1074320
13375
235
Monori Kovács Gyula: A világgazdaság újabb jelenségei. 9. füzet. Bp., 1933, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kicsit szakadozott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1073649
13376
235
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. Második kiadás. Bp., 1988, Szerzői kiadás. Kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban. 909814
13377
235
1 000 HUF
894658
13378
235
2 000 HUF
1039725
13379
235
Gaal Mózes: Hogyan boldoguljunk? Bp., 1899. Franklin. Egészvászon kötésben. Kissé megviselt.
1 000 HUF
523814
13380
235
9 000 HUF
1077674
13381
235
Grosics Gyula feljegyzései alapján Maros László: Így láttam a kapuból. Budapest, 1963, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé szakadozott fedőborítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house