Art-ceramics
Number of items: 40
1013481
11070
235
Art-ceramics
Antik, fajansz, fali dísztányér, formába nyomott, kézzel festett, kisebb kopásnyomokkal, d:30cm
3 000 HUF
1013784
11071
235
Art-ceramics
Kerámia kiöntő, kétfejes mintával, "A" jelzéssel, lepattanásokkal, 12x10cm
1006097
11072
235
Art-ceramics
Virágcsokrot formázó díszes kerámia persely, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, kis sérüléssel, m: 9 cm
1013769
11073
235
Art-ceramics
1041437
11074
235
Art-ceramics
Népművészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
1 800 HUF
1073408
11075
235
Art-ceramics
Zöld, ceruza alakú kerámia persely, hibátlan, m: 14 cm
1 000 HUF
1030851
11076
235
Art-ceramics
3 darabos kerámia tétel: virágmotívumos miniatűr köcsög, kerámia, "Simon Antal, Mezőtűr" jelzéssel, hibátlan, m: 8 cm + emberi arcot mintázó virágmotívumos kerámia köcsög "Hajdúszoboszlói emlék" felirattal, jelzett, kis lekopással, m: 12 cm + embert formázó kerámia korsó, jelzés nélkül, hibátlan, m: 14 cm
1 600 HUF
1024822
11077
235
Art-ceramics
Nép mintás "Ewiglich Dein" feliratú kupa, hibátlan; aranyozott szélű váza, kopásnyomokkal, jelzett, m: 12 cm
1 000 HUF
1076442
11078
235
Art-ceramics
Városlődi tál, kézzel festett, jelzett, máz hibákkal, 35×23 cm
1 000 HUF
1076480
11079
235
Art-ceramics
Festett porcelán fejű baba, jelzett (olvashatatlan), porcelán kezekkel és lábbal, menyasszonyi ruhában, kisebb hibákkal, m:45 cm
2 000 HUF
1073045
11080
235
Art-ceramics
Jelzett japán életképes falikép, festett gipsz, apró hibákkal, 37×66 cm
5 000 HUF
1038820
11081
235
Art-ceramics
Terrakotta malacpersely, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m