https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 110
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
978569
13012
232
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Hogy akar segíteni a Keresztény Párt a magyar gazdán és a magyar gazdaságon? (A Keresztény Gazdasági és Szociális Párt agrárprogramja.) Bp., 1932. Papírkötés, gerincnél levált, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1041896
13013
232
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kenedi Géza: Feminista tanulmányok. Magyar Könyvtár. Szerkeszti Radó Antal. Budapest, é.n., Lampel. Kiadói papír kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1034676
13014
232
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Cziklay Lajos: Katholikus hajadonok könyve.(Jó tanácsadó az élet mindennapjára. Budapest,é.n., szerző sajátja. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben, karton tokban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
1035962
13015
232
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kós Károly: Az országépítő. Történeti regény. Budapest, 1934, Révai. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Kissé kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
899310
13016
232
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ernyey Béla: Az álmok veszélyes dolgok. Bp., 1987. Zeneműkiadó. Dedikált!
Starting price:
1 600 HUF
700691
13017
232
0
16000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
1049570
13018
232
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Resnick, Jane: Nemzetközi szivarkalauz. A szivarozás és a szivarvásárlás művészete. Bp., Vince Kiadó, 2000. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
Starting price:
1 200 HUF
997797
13019
232
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Andrássy Lajos: Levél a pókhálóban. Budapest, 1971, Szépirodalmi Könyvkiadó. Szerző által dedikált példány. Kiadói egészvászon kötésben, fedőborítóval. Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
997781
13020
232
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Róbert László: Tisztelendők. Budapest, 1989, Kossuth. Illusztrált kiadói papír kötésben. Szerző által dedikált példány.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1031483
13021
232
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kornis Gyula, Nagy J. Béla (szerk.): Magyar paedagogia. A Magyar Paedagogiai Társaság havi folyóirata. Negyvenhatodik évfolyam. Budapest, 1937, A Magyar Paedagogiai Társaság kiadása. Kopottas félvászon kötésben.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
790036
13022
232
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
1936 A Hegedűs hírlapiroda kölcsönkönyvtár jegyzéke; Oradea, 1936
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
978489
13023
232
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kornis Gyula: Kultúrpolitikánk irányelvei. Bp., 1921, Magyar Középiskolai Tanárok Nemzeti Szövetsége. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment