Photo
Number of items: 385
941448
12483
231
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Vasárnap a Ligetben. Jelzett vintage fotó. Kiállításon szerepelt. 28x41 cm
2 000 HUF
941444
12484
231
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Munka közben. Jelzett vintage fotó. Kiállításon szerepelt. 30x40 cm
2 000 HUF
941433
12485
231
3400
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Budai taligás. Jelzett fotó. 30x40 cm
3 400 HUF
969645
12486
231
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Ez tényleg nem is olyan rossz! Fotó, jelzés nélkül. Oldala kissé sérült. 17,5x24cm
1 400 HUF
969557
12487
231
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Szerinted, ez hányas méret? Fotó, jelzés nélkül. 17x23,5cm
1 800 HUF
969783
12488
231
Photo
cca 1950 Körmendy Imre: Ünnepnapon. Fotó, jelzés nélkül. 12,5x18cm
1042000
12489
231
Photo
cca 1955 Körmendy Imre: Évák. Fotó, jelzés nélkül. 26x30cm kemény kartonon
1 400 HUF
1039106
12490
231
4200
Photo
cca 1930-1940 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, matricával jelzett, 23x17 cm
4 200 HUF
899584
12491
231
4200
Photo
1934 Liebmann Béla (1899-1996) aláírt vintage felvétele a Szentpál csoport szegedi fellépéséről, az iskola archívumából, 6x9 cm
4 200 HUF
1038662
12492
231
Photo
cca 1938 Matheisel József (Rozsnyóbányatelep): Téli hangulat a Magas-Tátrában, jelzetlen vintage fotóművészeti alkotás a szerző hagyatékából, 24x18 cm
1 600 HUF
1038769
12493
231
9500
Photo
cca 1930 Foto Mayer (Abbázia): Szentpál Olga tánccsoportjának tagjai, pecséttel jelzett, a Szentpál iskola archívumából, fotólap, 9x14 cm
9 500 HUF
973890
12494
231
Photo
Méry Dezső: Ősz. Régi fotó. 23,5x18cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m