Art-ceramics Number of items: 61
1004663
11119
231
Art-ceramics
Pétanque-t népszerűsítő kerámia palack, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, dugó hiányzik, m:24 cm
1 200 HUF
968090
11120
231
Art-ceramics
2 db hortobágyi népi mintás fazekas fali tányér, hibátlan, jelzett, d: 31 cm
1 000 HUF
990763
11121
231
Art-ceramics
9 000 HUF
935515
11122
231
Art-ceramics
1 200 HUF
906293
11123
231
Art-ceramics
Kalapos kisfiú, kézzel festett, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m:14 cm
1044061
11124
231
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel, fali tányérok,kézzel festett, mázas, 3db, 2db Matók jelzéssel, hibátlan
1 000 HUF
1043008
11125
231
Art-ceramics
Népi motívumos, dekoratív, kakast formázó kerámia plakett, "A. L." jelzéssel, 11,5×6 cm
1 000 HUF
1042994
11126
231
Art-ceramics
"Sopron" feliratú kerámia fali plakett a Tűztorony képével, jelzés nélkül, hátlapján kis lekopással, 11,5×9 cm
1 000 HUF
1042906
11127
231
Art-ceramics
Vegyes kerámia tétel: 7 db bögre, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8 cm + 4 db mázas kerámia csésze, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm + Dekoratív mázas kerámia tányér, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
1 200 HUF
1042866
11128
231
Art-ceramics
"Eger" feliratú díszes-barokkos kerámia fali plakett, 12,5×10 cm
1042839
11129
231
Art-ceramics
Népi motívumos dekoratív kerámia váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm + Dekoratív kerámia hamutál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 13-15 cm
1041437
11130
231
Art-ceramics
Népművészeti kerámia tétel: kerek olajtartó, jelzés nélkül, m: 7 cm + kulacs, jelzés nélkül, m: 18,5 cm + díszes többlukú síp, h: 7,5 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house