Art-ceramics
Number of items: 61
1039731
11083
231
Art-ceramics
Goebel Madonna, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m:28 cm
4 000 HUF
978969
11084
231
Art-ceramics
2 db tányér: Bodrogkeresztúri tányér és tálka Magyar Nemzeti Bank Sport Klubos címerrel, apró repedéssel, jelzett, d:23,5 cm, 15×16 cm
1 000 HUF
1014033
11085
231
Art-ceramics
Mázas kályha csempe, humoros, népi jelenettel, jelzés nélkül, lepattanásokkal az oldalán, 25x23cm
1 600 HUF
716897
11086
231
Art-ceramics
Gara kerámia, figurális írószertartó, mázas kerámia, jelzett, apró hibákkal, m:15 cm, h:15 cm
4 000 HUF
1045629
11087
231
Art-ceramics
Szent László királyt ábrázoló kályhacsempe Rusói István(Karcag) jelzéssel, kisebb sérülésekkel, 37x25 cm
6 000 HUF
962481
11088
231
Art-ceramics
5 000 HUF
1041348
11089
231
Art-ceramics
"R" Herend jelzésű áttört gyümölcsös tál, kézzel festett, hibátlan, jelzett, d:26 cm
1 000 HUF
1047206
11090
231
Art-ceramics
Mázas kerámia váza, jelzés nélkül, lekopásokkal, d12,5 cm
1038689
11091
231
Art-ceramics
Jelzett (Sásdi) korsó, kézzel festett mázas kerámia, apró lepattanással, m: 27 cm
5 000 HUF
1045722
11092
231
Art-ceramics
Népi motívumos mezőtúri áttört mázas kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 23,5 cm + Népi motívumos dekoratív mázas kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm + Népi motívumos virágmintás mázas kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 25 cm
1 000 HUF
1045677
11093
231
Art-ceramics
4 db dekoratív, népi motívumos Gránit falitányér, kézzel festett, jelzett, az egyik kopásnyomokkal, d: 21,5-23,5 cm
1 000 HUF
1045638
11094
231
Art-ceramics
Fekete virágos mázas kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm + Nagy, áttört fekete virágos kerámia falitányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 31,5 cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m