Jewellery

Number of items: 36

Ezüst (Ag.) kiskanál, jelzett, nettó 22,8 g
19012.

1 000 HUF

XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben, jelzés nélkül / Holy medal in gold frame Gr:7,65g
19013.

12 000 HUF

Ezüst nyaklánc örző szem medállal / Silver necklace with watching eye medal 0,925. 4,27 g
19014.

3 000 HUF

19015.

6 500 HUF
17,62
20,31

Antik ezüst (Ag.) púdertartó, távol keleti életképpel, jelzés nélkül, d:8 cm, bruttó:81 g
19016.

16 000 HUF
43,36
50,00

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 10 db villa, 10 db kés, jelzett, br: 317 g
19017.

12 000 HUF

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett, 6 db villa, 6 db kés, jelzett, br: 260 g
19018.

12 000 HUF

Markazittal díszített ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 2,8 g / silver ring, size: 56, 2,8 g
19019.

Markazittal díszített ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 56, 2,8 g /
silver ring, size: 56, 2,8 g

1 000 HUF

Ezüst(Ag) nyelű süteményes szett,  6 db villa, jelzett, br: 144 g
19020.

6 000 HUF

Mexikói ezüst kanál obszidián nyéllel, 925-ös, br. 23,8GR., 135mm
19021.

3 000 HUF

Díszes ezüst (Ag.) halkés, jelzett, br 52 g
19022.

1 000 HUF

Ezüst (Ag.) húskanál, jelzett, bárói címerrel, nettó:115 g, h:26,5 cm
19023.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF