Photo

Number of items: 393

1974 Divatáru Nagykereskedelmi Vállalat szokatlan árukínálata, reklámfotó a Lektorátus pecsétjével, 24x18 cm
12356.

1 600 HUF

1938 A budapesti Szállodás és Vendéglős Szakirányú Iskola továbbképző tanfolyamának hallgatói, csoportkép felirattal, 17x23 cm
12357.

1 600 HUF

cca 1920 Paltinotypia Némethi József debreceni fényképész műterméből, 14x10 cm, karton (sarka törött) 25x17 cm
12358.

2 400 HUF

cca 1890 Vasúttörténeti lelet, 16 kg súlyú fotóalbum, benne ötszáznál több, - a Roessemann és Kühnemann Vasgyár által gyártott - vasúttechnikai berendezés és jármű kfl méretű fényképe, a fotók 90 százaléka sértetlen, az album restaurálásra szorul, alsó szélét víz érte, 48x35x15 cm, érdemes megnézni, mert ilyen gyűjtemény igazán ritkán bukkan elő / 1890 Huge photo collection with more than 500 photos regarding railways, railway-stations, locomotives fabricated by the Roessemann and Kühnemann iron factory. Weighs more than 16kg. Unique photo lot
12359.

60 000 HUF
162,60
187,50
10

cca 1970-1990 Főtaxis események, karambolok, gépkocsi sérülések és egyéb események negatívgyűjteménye, 36 kisfilmes dobozban ezernél több felvétel, a negatívok mérete 24x36 mm, többnyire tekercsben, vágatlanul, némelyikhez adatok is.
12360.

4 800 HUF
13,01
15,00

Soproni fotóalbum (2db) jó minőségi képekkel, igényes, szép állapotú vászonkötésben. cca 70db fénykép, 5x5cm
12361.

10 000 HUF

Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Gévay Kozmata, Auerlich stb.
12362.

1 200 HUF

Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Kozmata, Ellinger, Luckhardt,Veress stb.
12363.

1 200 HUF

Régi, bakelit borításos fotóalbum / vintage photo album 19x25 cm
12364.

1 600 HUF

cca 1900-1960 kb. 99 db fénykép, 3 doboz üvegnegatív (kb. 29 db) + 1 doboz filmnegatív (kb. 60 db), különféle méretben
12365.

4 000 HUF

1942 Alexander de Sved operaénekes 3 db fotó / 3 photos 18x24 cm
12366.

1 400 HUF

2 db dedikált színészfotó Lucien és Kissling aláírásokkal / 2 autograph signed photos 21x26 cm
12367.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF