Photo Number of items: 393
986670
12356
225
Photo
1974 Divatáru Nagykereskedelmi Vállalat szokatlan árukínálata, reklámfotó a Lektorátus pecsétjével, 24x18 cm
1 600 HUF
986515
12357
225
Photo
1938 A budapesti Szállodás és Vendéglős Szakirányú Iskola továbbképző tanfolyamának hallgatói, csoportkép felirattal, 17x23 cm
1 600 HUF
986122
12358
225
Photo
cca 1920 Paltinotypia Némethi József debreceni fényképész műterméből, 14x10 cm, karton (sarka törött) 25x17 cm
2 400 HUF
925579
12359
225
60000
Photo
cca 1890 Vasúttörténeti lelet, 16 kg súlyú fotóalbum, benne ötszáznál több, - a Roessemann és Kühnemann Vasgyár által gyártott - vasúttechnikai berendezés és jármű kfl méretű fényképe, a fotók 90 százaléka sértetlen, az album restaurálásra szorul, alsó szélét víz érte, 48x35x15 cm, érdemes megnézni, mert ilyen gyűjtemény igazán ritkán bukkan elő / 1890 Huge photo collection with more than 500 photos regarding railways, railway-stations, locomotives fabricated by the Roessemann and Kühnemann iron factory. Weighs more than 16kg. Unique photo lot
60 000 HUF
986013
12360
225
4800
Photo
cca 1970-1990 Főtaxis események, karambolok, gépkocsi sérülések és egyéb események negatívgyűjteménye, 36 kisfilmes dobozban ezernél több felvétel, a negatívok mérete 24x36 mm, többnyire tekercsben, vágatlanul, némelyikhez adatok is.
4 800 HUF
967884
12361
225
Photo
Soproni fotóalbum (2db) jó minőségi képekkel, igényes, szép állapotú vászonkötésben. cca 70db fénykép, 5x5cm
10 000 HUF
989437
12362
225
Photo
Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Gévay Kozmata, Auerlich stb.
1 200 HUF
989438
12363
225
Photo
Keményhátú családi fotók és portrék, különböző méretben, különböző műtermekből, Mertens, Kozmata, Ellinger, Luckhardt,Veress stb.
1 200 HUF
856237
12364
225
Photo
Régi, bakelit borításos fotóalbum / vintage photo album 19x25 cm
1 600 HUF
986408
12365
225
Photo
cca 1900-1960 kb. 99 db fénykép, 3 doboz üvegnegatív (kb. 29 db) + 1 doboz filmnegatív (kb. 60 db), különféle méretben
4 000 HUF
887724
12366
225
Photo
1942 Alexander de Sved operaénekes 3 db fotó / 3 photos 18x24 cm
1 400 HUF
807313
12367
225
Photo
2 db dedikált színészfotó Lucien és Kissling aláírásokkal / 2 autograph signed photos 21x26 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house