Foreign language books

Number of items: 39

13114.

Original half-leather binding, except some minor faults in good condition

10 000 HUF

13115.

2 000 HUF

Campe, Joachim Heinrich: Sämmtliche Kinder- und Jugendschriften, Sammlung interessanter Reisebeschreibungen für die Jugend. Zehnter Teil. Wien, 1812, Bauer. Kiadói kartonált kötés, gerincnél szakadt, kissé kopottas állapotban / kartoniert, verschlissener Zustand / paperback with faults
13116.

1 000 HUF

13117.

8 000 HUF

13118.

2 800 HUF

13119.

2 000 HUF

13120.

15 000 HUF
40,65
46,88

13121.

2 000 HUF

13122.

800 HUF

13123.

3 000 HUF

B. Schlegel: Dresden und Sachsische Schweiz. Berlin, 1909, Albert Goldschimdt. Kiadói egész vászon kötés, kopottas állapotban, gerincén kisebb szakadások, 7 db térkép és 4 db alaprajz melléklettel
13124.

1 200 HUF

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /  Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition
13125.

Richard Hesse - Franz Doflein: Tierbau und Tierleben in ihrem Zusammenhang betrachtet. 2 Bde. Band 1: Der Tierkörper als selbständiger Organismus. Band 2: Das Tier als Glied des Naturganzen. 480+740 Abb. u. 15+20 Tafeln. Leipzig - Berlin, 1910-1914, B. G. Teubner. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben, figurális, festett élmetszéssel, gazdag képanyaggal (kissé viseltes, egy-egy lap szakadt) /
Leather binding, painted edges, rich illustration, somewhat worn condition

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF