Engravings

Number of items: 37

cca XVIII.-XIX. század Szamárkóró/bogáncs növény rajza, metszette J. Kibler, rézmetszet, papír, 34×22 cm
11012.

3 000 HUF

cca XVIII.-XIX. század Növény rajza, metszette J. Kibler, rézmetszet, papír, 35×22,5 cm
11013.

3 000 HUF

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Ó Orsova környéke. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
11014.

36 000 HUF
97,56
112,50

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Kulitza szigete. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm/ Bannat etching
11015.

36 000 HUF
97,56
112,50

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: Ó Orsovába vezető út. Imperial fólió. Rézmetszet. / 1825 Bannat etching 57x39,5cm
11016.

36 000 HUF
97,56
112,50

1824 F. Wolf: Bánnáti metszetek: A Golubatzer barlang. Imperial fólió. Rézmetszet. 57x39,5cm / Bannat etching
11017.

40 000 HUF
108,40
125,00

Liczenmayer Sándor(1839-1898): I. Mária királynő és anyja Erzsébet Nagy Lajos király sírjánál Kis Károly koronázásakor 1385. évben. Litho metszet, kőre rajzolta Engerth Vilmos, 54x66 cm
11018.

4 000 HUF

1658 Lipót császár rézmetszetű arcképe korabeli krónikából. / Etched portrait of Emperor Leopold 19x32 cm
11019.

5 000 HUF

cca 1820 Decker István (1784-1844): Gróf Hunyadi József litho. Egyetlen ismert magyar metszete a szerzőnek.  38x30cm
11020.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1854 Reschka: Gross Vardine. (Nagyvárad)9 osztatú acélmetszet. Szép erős nyomat. A Reschka által metszett kép az Österreichischer Lloyd trieszti műhelyében készült. / Etching 23,5x32cm
11021.

24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1853 Reschka: Mosonmagyaróvár. Hétosztatú acélmetszet. A díszes kereten belül középen egy főkép, alul-felül három-három részletkép található. A Reschka által metszett kép az Österreichischer Lloyd trieszti műhelyében készült. Szép erős nyomat. Két helyen egy kicsit szakadt. / Etching 23,5x32cm
11022.

24 000 HUF
65,04
75,00

P Huyter: Vadvirág lepkékkel. 20,5×14 cm Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben. 33x25cm
11023.

P Huyter: Vadvirág lepkékkel. 20,5×14 cm
Színezett litográfia, papír, jelzett a metszeten, üvegezett keretben. 33x25cm

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF