Books: Science and technology

Number of items: 29

Hámori István: Vasúti motoros járművek. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat (Vasúti szakkönyvtár 3.). Tulajdonosi bejegyzésekkel. Kicsit laza félvászon kötésben.
12774.

1 600 HUF

12775.

1 600 HUF

Dr.Krepuska Géza-Dr.Krepuska István: Fülgyógyászat. 219 szövegközti ábra, 3 színes tábla. Bp., 1936, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
12776.

800 HUF

12777.

800 HUF

12778.

800 HUF

12779.

2 600 HUF
7,05

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére. Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos
12780.

Bloch Iván dr: Korunk nemi élete, tekintettel korunk műveltségére.
Bp. é.n. Dante 684p. Kiadói, aranyozott gerincű és táblájú egészvászon-kötésben. Első egy két lap piszkos

3 800 HUF
10,30
11,88

Technikai fejlődésünk története 1867-1927. 2. kiad. Bp., 1929, Magyar Mérnök- és Építész-egylet. Kopott, kicsit laza aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
12781.

3 000 HUF

Dr. Kétly László: A család egészsége, Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Szétnyitható bonctani táblával, 40 színes táblával, számos eredeti melléklettel és szövegközötti ábrával. Bp., Dante. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, néhány lap foltos, kissé kopottas állapotban.
12782.

3 000 HUF

4 db természettudománnyal foglalkozó könyv: Garbedian, Haig Gordon: A természettudomány legújabb állomásai. Bp., 1937, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban; Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.; Miall, Stephen - Miall, Laurence Mackenzie: Anyag és élet. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.; Sure, Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Vászonkötésben, jó állapotban.
12783.

3 200 HUF
8,67
10,00

A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István. Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben
12784.

A Magyar Fotogrammetriai Társaság évkönyve. I-IV. évfolyam. 1931-1932. Összell. Rédey István.
Bp. 1931-1932. M. Kir. Állami Térképészet. 147 l. 65 l. Kiadói papírkötésben

3 000 HUF

cca 1890 Führung der geologischen kontrole für den Gotthardtunnel 220p.
12785.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF