Books: History

Number of items: 46

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XVI. kötet: Galiczia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Elején folt, egyébként szép állapotban
12688.

8 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. XIV kötet: Morvaország és Szilézia. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Szép állapotban
12689.

8 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Karinthia és Krajna. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, szép borítóval
12690.

6 500 HUF
17,62
20,31

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyarország I. kötet. Bevezető kötet. Budapest, 1888, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Foltos lapokkal, kopottas borítóval
12691.

5 500 HUF
14,91
17,19

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Felső Ausztria és Salzburg. Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, Gottermayer féle egészvászon kötésben. Borítón szakadásokkal
12692.

5 000 HUF

Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. Magyaroroszág I. kötet  Budapest, 1891, Magyar Királyi Államnyomda. Rengeteg illusztrációval. Aranyozott, félbőr kötésben, lapok foltosak
12693.

5 000 HUF

Szekfű Gyula: Három nemzedék. Egy hanyatló kor története. Bp., 1920, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt. Félvászon kötésben, jó állapotban, első kiadás!
12694.

5 000 HUF

Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája II. kötet (K-O). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12695.

1 400 HUF

Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája IV. kötet (Sz-Zs). Bp., 1999, Heraldika Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
12696.

1 400 HUF

12697.

1 200 HUF

12698.

1 400 HUF

12699.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF