Flea Market
Number of items: 317
907186
11486
215
Flea Market
Réz és fém tárgyak, összesen:3db
1 000 HUF
907812
11487
215
Flea Market
Kovács jelzéssel: Mezei virágok. Selyemkép, üvegezett keretben, sérült keretben 61x45cm
2 000 HUF
907877
11488
215
Flea Market
Vidéki táj, gobelin üvegezett keretben 23x18cm
1 000 HUF
907983
11489
215
Flea Market
Titkos szerelem, gobelin, karton, jelzés nélkül, 43×34 cm
1 600 HUF
906534
11490
215
Flea Market
Fém tétel: Gyertyatartók (3db)
1 000 HUF
871136
11491
215
Flea Market
1 000 HUF
871139
11492
215
Flea Market
Nagy szerszámkészlet műanyag tartóban, jó állapotban
5 000 HUF
906775
11493
215
Flea Market
Régi cilinder kalap, jelzett Jackson, Veégh Elek Budapest IV. Váci Utca, foltos, piszkos, belső méret:20×16 cm
2 000 HUF
906768
11494
215
Flea Market
Régi baret kalap, jelzett Matfia Klinghammer István Békéscsaba, koszos de jó állapotú, belső méret: 19,5×16 cm
2 000 HUF
907002
11495
215
Flea Market
Régi asztali fa doboz, kulccsal, karcos, 21×17 cm
1 000 HUF
906991
11496
215
Flea Market
Régi jelzett szódásüveg, fém hálóval, m:33 cm
2 000 HUF
907030
11497
215
Flea Market
Fémipari H.V.M. alumínium mérőedények 1,2,5 dl (3db), jelzettek
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m