Number of items: 154

Tower V.: A hipnotizmus elméleti, gyakorlati, pedagógiai, orvosi és büntetőjogi szempontból. Kőszeg, 1926, Rónai Frigyes. Kiadói papírkötés, védőborítóval, belső előlapjának teteje levágva, kissé viseltes állapotban.
13049.

2 000 HUF

Berzeviczy Albert(szerk.): Gróf Széchenyi István munkáiból I-II. kötet. Bp., 1903-1907, Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, gerincnél apró szakadással, enyhén kopottas állapotban.
13050.

1 200 HUF

Halotti elmélkedés mellyet néhai nagy tiszteletű és tudományú Kolmár József úrnak... elmondott Szondi László. Komárom, 1835. Weinmüller Franciska 40p.
13051.

1 800 HUF

Czenner Lajos: Kicsinyek és nagyok. Neveléstani tárczák. Bp. 1881. Ruschmann. Korabeli félvászon kötésben.
13052.

800 HUF

Nauwelaerts: Harc a petróleumért, Bp. 1937. Természettudományi Könyvkiadóvállalat kiadása, fordította Borosnyai Károly, 44 képpel és egy térképpel, félvászon kötésben, jó állapotban
13053.

1 200 HUF

1937 A Párisi divat c. újság teljes évfolyama
13054.

2 400 HUF

Az iparoktatás Magyaroszágon és külföldön. Bp., 1904 Athenaeum, Kiadja a Kereskedelemügyi k. Miniszter. 728p. Egészvászon kötésben
13055.

3 000 HUF

Nyírő József: Uz Bence. Bp., 1936, Révai. Kiadói halina kötés, jó állapotban.
13056.

1 800 HUF

Nyírő József: Az én népem. Bp., 1937, Révai. Kiadói halina kötésben
13057.

2 000 HUF

Osváth Gedeon: Hunyadi Mátyás. Dedikált! Dráma 5 felvonásban. Kecskemét, 1940, Kultura Könyvkereskedés. Félvászon kötés, jó állapotban.
13058.

4 000 HUF

Katz, Richard: Röptében a világ körül. Fordította Dr. Szántó Dénes. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet. Kiadói félvászon kötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
13059.

1 800 HUF

Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Bp., 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, gerincnél kissé kopott, fotókkal illusztrált, jó állapotban.
13060.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF