Books: Other rarities Number of items: 154
903600
13109
215
6 000 HUF
906322
13110
215
Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
3 000 HUF
834762
13111
215
Szentkuthy Miklós: Prae. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Egészvászon kötés, ráragasztott külső borítóval, jó állapotban.
1 000 HUF
840292
13112
215
Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban. 762681
13113
215
Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
902796
13114
215
Liener György: Autótípusok 1971. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
881520
13115
215
Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.
1 200 HUF
882338
13116
215
Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei, Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel, a Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban. 884102
13117
215
Di Giovanni László: Programozható, hibapont nélküli totókulcsok. Bp., 1991. Unio
1 000 HUF
880406
13118
215
2 db focival kapcsolatos könyv-Somos István-Peterdi Pál: "Jobb volt, mint a híre!" Lóránt Gyula életregénye; Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1 200 HUF
860355
13119
215
3 000 HUF
885155
13120
215
2200
Beöthy Leo: Nemzetlét. Tanulmány a társadalmi tudományok köréből, Magyarország jelen helyzetének megvilágosítására és orvoslására. Bp., 1876, Athenaeum. Egészvászon kötés, belső előlap kissé kijár, kopottas állapotban.
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house