Number of items: 154

13109.

6 000 HUF

Mester Kálmán: Nemzeti kereskedelmünk és iparunk. A keresztény kereskedelem és ipar adattára. Bp., Szent Imre Herceg Kiadóvállalat. Kiadói aranyozott félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
13110.

3 000 HUF

13111.

1 000 HUF

Napoleon album. Bp., Pesti Napló, é.n. dombornyomott aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13112.

800 HUF
11

Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
13113.

800 HUF

Liener György: Autótípusok 1971. Bp., 1971, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, illusztrált, kissé kopottas állapotban.
13114.

800 HUF

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet. Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.
13115.

Tompa Mihály elbeszélő költeményei. Regék, népregék, beszélyek, balladák. II. kötet.
Pest, 1872. Ráth Mór 272 p. Aranyozott, vaknyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, aranyozott lapszélekkel, a gerincen sérült.

1 200 HUF

Lándor Tivadar(szerk.): Vörösmarty-album. A költő válogatott költeményei, Csongor és Tünde. Húsz színes műmelléklettel és számos szövegképpel, a Pesti Napló előfizetői számára készült kiadás. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé szakadt, a lapok kijárnak, viseltes állapotban.
13116.

800 HUF

Di Giovanni László: Programozható, hibapont nélküli totókulcsok. Bp., 1991. Unio
13117.

1 000 HUF

2 db focival kapcsolatos könyv-Somos István-Peterdi Pál: "Jobb volt, mint a híre!" Lóránt Gyula életregénye; Bocsák Miklós: Kocsis és Czibor. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13118.

1 200 HUF

13119.

3 000 HUF

Beöthy Leo: Nemzetlét. Tanulmány a társadalmi tudományok köréből, Magyarország jelen helyzetének megvilágosítására és orvoslására. Bp., 1876, Athenaeum. Egészvászon kötés, belső előlap kissé kijár, kopottas állapotban.
13120.

2 200 HUF
5,96
6,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF