Books: History

Number of items: 38

12739.

1 800 HUF

12740.

Bp. é. n. Tolnai Világlapja.

4 000 HUF

Kossuth Emlékalbum, szerk: Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben, megviselt borítóval
12741.

1 200 HUF

Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
12742.

2 000 HUF

12743.

30 000 HUF
81,30
93,75

12744.

5 000 HUF

A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
12745.

800 HUF

Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából 2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
12746.

Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából
2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben

2 000 HUF

Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
12747.

2 000 HUF

12748.

5 500 HUF
14,91
17,19

12749.

1 800 HUF

Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
12750.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF