Books: History Number of items: 38
835501
12739
214
Books: History
Rider Haggard: Kleopátra Egyiptom asszonya. Bp., 1889. Pallas. Aranyozott gerincű félvászon sorozatkötésben
1 800 HUF
769879
12740
214
Books: History
4 000 HUF
880369
12741
214
Books: History
Kossuth Emlékalbum, szerk: Dr.Kovács Dénes, 1910, dombornyomott vászonkötésben, megviselt borítóval
1 200 HUF
849826
12742
214
Books: History
Hermann Róbert: Kossuth Lajos élete és kora. Bp., 2002, Pannonica. Kiadói kartonált kötés védőborítóval, jó állapotban.
2 000 HUF
885294
12743
214
30000
Books: History
30 000 HUF
895678
12744
214
Books: History
A Magyar Nemzet Története. Harmadik kötet. Bp., 1895. Az Athenauem R.T. Kiadása. Aranyozott kiadói egész vászonkötésben jó állapotban.
5 000 HUF
897278
12745
214
Books: History
A magyarság évkönyve az 1926-ik esztendőre. A magyarság olvasóinak. Bp., 1926, Magyarság Lapkiadó. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
853546
12746
214
Books: History
Bozóky Alajos: Római világ. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából 2. kiad. 2. köt. Bp. 1892. Ráth. 527 l. 20 t. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben
2 000 HUF
897312
12747
214
Books: History
Újjáépítő magyarok. Az országépítés két esztendeje. Bevezető tanulmányt írta: Tildy Zoltán, a Magyar Köztársaság elnöke. Bp., Kossuth. Kiadói aranyozott félvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé sérült, kopottas állapotban.
2 000 HUF
865783
12748
214
5500
Books: History
5 500 HUF
808063
12749
214
Books: History
1 800 HUF
866451
12750
214
Books: History
Universum: Évkönyv a család és az ifjúság számára. Szerk. Dr. Hankó Vilmos. Bp. 1913. Lampel. Sok vadász és utazás témájú cikkel. Kissé kopottas.
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house