Number of items: 183

Kenéz János jelzéssel(1937): Öreganyó. Akvarell, farostra kasírozott papír, jelzett, 40x50 cm
10072.

4 000 HUF

10073.

16 000 HUF
43,36
50,00

1910 Kiss F. jelzéssel: Divatos úrhölgy. Vegyes technika, papír. 10x17 cm, igényes keretben
10074.

1 600 HUF

10075.

14 000 HUF
37,94
43,75

Kobza jelzéssel: Virágcsokor (Olaszharcztér 1917). Olaj, karton, keretben, 23×34 cm
10076.

3 000 HUF

Kóródi Jenő grafikái, akvarelljei, összesen:7 db
10077.

2 600 HUF
7,05

Kolozsvári G. Miklós (1950-): Gyerekkori félreértések. Rézkarc I/XV, papír, jelzett, 16×9 cm
10078.

3 600 HUF
9,76
11,25

10079.

3 600 HUF
9,76
11,25

10080.

3 200 HUF
8,67
10,00

10081.

1 200 HUF

10082.

1 200 HUF

Kormos Balázs (1976-): Égbe nyúló. Olaj, fa, jelzett, 60×45 cm
10083.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF