https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 80
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
789947
12561
209
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ötven év. 1888-1938. Bayer gyógyszerek. Bp., 1938, Dr. Balla Béla. Papírkötés, jó állapotban, képekkel illusztrált.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
837225
12562
209
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., 1898-1903, Lampel Róbert. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.
Starting price:
2 000 HUF
807305
12563
209
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Remenyik Sándor: Romon virág Első kiadás! Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás
Starting price:
2 600 HUF
658092
12564
209
0
12000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Remekírók Képes Könyvtára Magyar művészek rajzaival. 14 kötet Bp., 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Leszik-féle liliomos egészvászon kötésben, egy-két kivétellel jó állapotban
Starting price:
12 000 HUF
749631
12565
209
0
5000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Révai nagy lexikona I.-V. kötetek jó állapotban, Bp., 1911-1935, Révai. Több száz színes és fekete-fehér melléklettel, térképpel, táblázattal, stb., több ezer szövegközti képpel, ábrával. - Kiadói, egységes, gerincén aranyozott vászonkötésben, az elülső táblán vaknyomásos díszítéssel.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
724936
12566
209
0
28000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar költészet kincsestára sorozat 25 kötet. Bp., 1993. Unkornis. Aranyozott egészbőr kötésben. Egységes, szép sorozat
Starting price:
28 000 HUF
712076
12567
209
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A Pallas nagy lexikona 14. kötet. Bp., 1894. Számos litho képpel és térképpel. Aranyozott félbőr kötésben
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
709631
12568
209
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Readers Digest: Misztikus történetek gyűjteménye - évszázadok természetfeletti jelenségei. Bontatlan, új könyv
Starting price:
1 200 HUF
573103
12569
209
0
36000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyar Nagylexikon I.-XIX. kötet. Komplett. Új nem használt, néhol még bontatlan fóliában. Bp., 1998-2004
The item is not available
Starting price:
36 000 HUF
776365
12570
209
0
2600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Gellért Lajos: Levelek az én megholt édesanyámhoz. Bp. 1921. Weiss ny. 127 p. Az előszót Emőd Tamás, Sebestyén Károly és Kosztolányi Dezső írta. Kiadói félvászon kötésben. Számozott: 400/171. számú példány
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
686129
12571
209
0
2200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
A magyar filantrópia könyve. Szerk. Béry László. Bp., 1929, [Légrády Testvérek]. Kiadói aranyozott félvászon kötésben (gerinc sérült)
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
812287
12572
209
0
800
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Boér Jenő: Az én imádságom Dedikált! Bp., 1928. Kórodi Mihály. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment