Jewellery

Number of items: 31

XX. sz. eleje: kámeával díszített ezűst melltű / Silver clip with camea
19012.

3 000 HUF

XX. sz. eleje: 14K arany medál / 14K gold medal 1,2g
19013.

4 000 HUF
9

14K arayn nyakkendőtű féldrágakővel / 14C gold tie-clip 2g
19014.

10 000 HUF

cca 1900 Niello díszítéses ezüst zsebóra. Hiányzó üveggel, kis hibával, nem jár. / cca 1900 Niello silver pocket watch. Without glass, needs repair
19015.

8 000 HUF

Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Nett!: 0,89 g
19016.

4 000 HUF

XX. sz eleje: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Nett!: 0,71 g
19017.

6 000 HUF

XIX. sz. vége: Porcelán, kézzel festett szentkép 14K arany keretben / Holy medal in gold frame Gr:7,65g
19018.

14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag.) fényképtartó, jelzett, mesterjeggyel,  7,5×5 cm, nettó:12 g
19019.

3 600 HUF
9,76
11,25
11

Ezüst (Ag.)virágos kitüző, korall, jelzett, bruttó: 3,6 g
19020.

2 000 HUF
9

Ezüst (Ag.) modern nyakkendőtű, férfi és nő fejjel, nettó: 3 g
19021.

1 400 HUF

Ezüst (Ag) fényképtartó bross, jelzett, br: 4,2 g / Silver picture frame brooch
19022.

Ezüst (Ag) fényképtartó bross, jelzett, br: 4,2 g /
Silver picture frame brooch

2 000 HUF

Ezüst (Ag.) pitykegomb, ezüst lánccal, h:72 cm, nettó: 19 g
19023.

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF