Photo

Number of items: 309

1954 Tiszavölgyi József: Védekezés a Duna áradásakor, védőgát (nyúlgát) építése a Hajógyári-szigeten, 4 db fotó, kettő pecséttel jelzett, feliratozott, 17x12 cm és 17x23 cm
11972.

1 200 HUF

cca 1937 Tompa Pál: Kútnál. Vintage fotó kiállítási tablón (Magyar Pénzintézeti Sportegyesületek ligája IV: orsz. bankközi fényképkiállítás) 45x56 cm
11973.

6 000 HUF

cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm / erotic photo
11974.

cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm /
erotic photo

1 800 HUF

1943 Unghváry Iván: Szőllős csendélet, jelzetlen vintage csendéletfotó, a szerző hagyatékából, 20x27 cm
11975.

3 800 HUF
10,30
11,88

Cca 1950 Vadas Ernő (1899-1962): Bányában. Hátoldalon szerzői pecséttel jelzett, 9x12 cm.
11976.

4 400 HUF
11,92
13,75

cca 1930-1940 Vadas Ernő (1899-1962): A Margit-híd alatt, vintage városkép, aláírva, pecsételve, a Hungária Magazinban publikálva, 17x20 cm
11977.

4 800 HUF
13,01
15,00

1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
11978.

6 000 HUF

1923 Varga: 100 km-es kerékpár bajnokság résztvevői és győztese, 2 db fotóképeslap, 8x13 és 9x14 cm
11979.

1 000 HUF

cca 1970 Dr. Zala Sándor (Bp.): Régi idő hírnöke, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
11980.

1 800 HUF

cca 1970-1980 Ismeretlen szerző fotógrafikája kerékpár versenyzőkről, sarkán törésvonal, 18x13 cm
11981.

1 400 HUF

cca 1970-1980 Ismeretlen szerző: Csapágyas csendélet, 17x12 cm
11982.

800 HUF

cca 1930-1940 Ismeretlen szerző szociofotója gépen dolgozó munkásokról, 23x17 cm
11983.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF