Photo Number of items: 309
828353
11972
206
Photo
1954 Tiszavölgyi József: Védekezés a Duna áradásakor, védőgát (nyúlgát) építése a Hajógyári-szigeten, 4 db fotó, kettő pecséttel jelzett, feliratozott, 17x12 cm és 17x23 cm
1 200 HUF
748110
11973
206
Photo
cca 1937 Tompa Pál: Kútnál. Vintage fotó kiállítási tablón (Magyar Pénzintézeti Sportegyesületek ligája IV: orsz. bankközi fényképkiállítás) 45x56 cm
6 000 HUF
828419
11974
206
Photo
cca 1970 Tóth László: Napfürdő, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 17x23 cm / erotic photo
1 800 HUF
826618
11975
206
3800
Photo
1943 Unghváry Iván: Szőllős csendélet, jelzetlen vintage csendéletfotó, a szerző hagyatékából, 20x27 cm
3 800 HUF
771090
11976
206
4400
Photo
Cca 1950 Vadas Ernő (1899-1962): Bányában. Hátoldalon szerzői pecséttel jelzett, 9x12 cm.
4 400 HUF
826624
11977
206
4800
Photo
cca 1930-1940 Vadas Ernő (1899-1962): A Margit-híd alatt, vintage városkép, aláírva, pecsételve, a Hungária Magazinban publikálva, 17x20 cm
4 800 HUF
617078
11978
206
Photo
1943 Vadas Ernő (1899-1962): Várrom. Hátoldalt pecséttel jelzett 18x24 cm
6 000 HUF
828310
11979
206
Photo
1923 Varga: 100 km-es kerékpár bajnokság résztvevői és győztese, 2 db fotóképeslap, 8x13 és 9x14 cm
1 000 HUF
828501
11980
206
Photo
cca 1970 Dr. Zala Sándor (Bp.): Régi idő hírnöke, vintage fotóművészeti alkotás, feliratozott, pecséttel jelzett, 24x18 cm
1 800 HUF
828455
11981
206
Photo
cca 1970-1980 Ismeretlen szerző fotógrafikája kerékpár versenyzőkről, sarkán törésvonal, 18x13 cm
1 400 HUF
828453
11982
206
Photo
cca 1970-1980 Ismeretlen szerző: Csapágyas csendélet, 17x12 cm
828613
11983
206
Photo
cca 1930-1940 Ismeretlen szerző szociofotója gépen dolgozó munkásokról, 23x17 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house