Jewellery
Number of items: 44
706885
19012
205
90000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kínáló, gazdagon díszített, jelzett (Bécs 1837, 13 lat.), mesterjellel (STM), igényesen restaurált, nettó: 404 g, m:8 cm, d:17 cm/ Antique silver serving
90 000 HUF
811169
19013
205
9500
Jewellery
9 500 HUF
781760
19014
205
28000
Jewellery
Cca 1920 Ezüst (Ag.) szalvétatartó, poncolt rózsacsokorral, jelzett (Dianás), mesterjeggyel (CzF), 14×14 cm, nettó: 125 g / Antique silver napking holder
28 000 HUF
809849
19015
205
19000
Jewellery
19 000 HUF
824241
19016
205
Jewellery
Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g /
amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g
2 800 HUF
824226
19017
205
Jewellery
Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g /
Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g
7 000 HUF
824758
19018
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) úti pohárka tartó, poncolt, jelzett, m: 7cm, d:4,5 cm, nettó: 69 g
7 000 HUF
824773
19019
205
Jewellery
Ezüst (Ag.) levélbontó, jelzett, monogramos, gazdagon díszítet, h:16,5 cm, nettó: 23 g
4 000 HUF
827498
19020
205
Jewellery
cca 1906 Ezüst (Ag) halacska csörgő karikán, jelzett/Silver children's rattle on ring, 19,4 g.
4 000 HUF
827497
19021
205
Jewellery
Ezüstözött szalvétagyűrű, jelzett, d:5 cm
4 000 HUF
810616
19022
205
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett (Dianás), hátul "Ilus" felirattal, mesterjeggyel(F.F), h:24 cm, nettó:95 g
11 000 HUF
824820
19023
205
Jewellery
Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g /
silver pendant with flowers, 7,3 g
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m