Jewellery

Number of items: 44

Antik ezüst (Ag.) kínáló, gazdagon díszített, jelzett (Bécs 1837, 13 lat.), mesterjellel (STM), igényesen restaurált, nettó: 404 g, m:8 cm, d:17 cm/ Antique silver serving
19012.

90 000 HUF
243,90
281,25

19013.

9 500 HUF
25,75
29,69

Cca 1920 Ezüst (Ag.) szalvétatartó, poncolt rózsacsokorral, jelzett (Dianás), mesterjeggyel (CzF), 14×14 cm, nettó: 125 g / Antique silver napking holder
19014.

28 000 HUF
75,88
87,50

19015.

19 000 HUF
51,49
59,38

Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g / amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g
19016.

Ametiszt függő ezüst (Ag) láncon, jelzett, 4,2 g /
amethyst pendant with silver necklace, 4,2 g

2 800 HUF

Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g / Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g
19017.

Ezüst (Ag) füstkvarc medál ezüst láncon, jelzett, 8 g /
Silver cairngorm pendant with silver necklace, 8 g

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) úti pohárka tartó, poncolt, jelzett, m: 7cm, d:4,5 cm, nettó: 69 g
19018.

7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) levélbontó, jelzett, monogramos, gazdagon díszítet, h:16,5 cm, nettó: 23 g
19019.

4 000 HUF
16

cca 1906 Ezüst (Ag) halacska csörgő karikán, jelzett/Silver children's rattle on ring, 19,4 g.
19020.

4 000 HUF

Ezüstözött szalvétagyűrű, jelzett, d:5 cm
19021.

4 000 HUF

Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett (Dianás), hátul "Ilus" felirattal, mesterjeggyel(F.F), h:24 cm, nettó:95 g
19022.

11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g / silver pendant with flowers, 7,3 g
19023.

Ezüst (Ag) medál virágmintával, jelzett, 7,3 g /
silver pendant with flowers, 7,3 g

3 600 HUF
9,76
11,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF