Military

Number of items: 75

1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép /  1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm
12349.

1916 Przemysl és környéke a frontvonalakkal és a szemben álló csapatok helyzetével. Kézzel rajzolt katonai térkép /
1916 Military map of Przemysl and it's surrondings with the location of the troops. Hand-drawn 34x44 cm

4 000 HUF

12350.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Szentgyörgy (Horvátország) katonai vászon térkép. /
Sz. George (Kroatien) map on canvas 50x38.5 cm

1 000 HUF

DN "Emlékül a szocialista haza fegyveres szolgálatáért a népközt. honvédelmi miniszterétől" fém-doboz domborművel
12351.

1 600 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. / Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm
12352.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Diakovár és Vinkovce katonai vászon térkép. /
Djakovo und Vinkovci map on canvas 50x38.5 cm

1 000 HUF

12353.

3 000 HUF

12354.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Árpás patak katonai vászon térkép. /
Arpasul de Sus map on canvas 50x38.5 cm

1 000 HUF

12355.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Újegyház katonai vászon térkép. /
Leschkirch(Nocrich) map on canvas 50x38.5 cm

1 800 HUF

12356.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Eszék, Dárda, Valpovo katonai vászon térkép. /
Essec, Dárda und Valpovo military map on canvas 50x38.5 cm

1 000 HUF

Indiai díszkard, acél penge, réz markolat, bársony borítású hüvelyben, sérült hüvely, h:93 cm
12357.

15 000 HUF
40,65
46,88

1900 Bp., "Szolgálati időm emlékéül", színes lithográfia, üvegezett keretben, 50x35 cm
12358.

3 000 HUF

1912-1934 Vegyes, elsősorban katonákat ábrázoló fotók, 19 db
12359.

2 000 HUF

1917 M. Kir. II. Honvéd kerületi tart. Tiszti iskola tablója, 118 tiszt portréjával és családnevével; képméret 17x22 cm; karton 25x32 cm;
12360.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF