Books: Travelling, cities

Number of items: 30

12652.

2 000 HUF

Bokor Imre: München és Bajorország Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben
12653.

Bokor Imre: München és Bajorország
Bp. 1933. Magyar Goethe Társaság. 293p. 2 térk. mell. Gazdag képanyaggal. Kiadói, rajzos papírkötésben

2 000 HUF

Kohlrausch, Robert: Deutsche Denkstätten in Italien. Mit Bildern von Alfred H. Pellegrini. Stuttgart, Verlag Robert Lutz. Félbőr kötés, festett lapszélek, szép állapotban.
12654.

2 000 HUF

Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik)
12655.

2 000 HUF

Zsigmondy Emil: Die Gefahren der Alpen. Erfahrungen und Ratschläge. Neu bearbeitet und ergänzt von W. Paulcke. Innsbruck, 1908. Edlinger Festett egészvászon kötésben. Egy lapon tépés / in linen binding
12656.

1 000 HUF

12657.

3 600 HUF
9,76
11,25

Nagy Miklós: Magyarország Képekben I. Honismertető album. Pest 1870.  Heckenast Gusztáv Reprint! Műanyag védőborítóval
12658.

2 200 HUF
5,96
6,88

Hofmeister-Szöts: Üdvözlet Bonyhádról. Bonyhád képeslapokon. Bonyhád, 2010.
12659.

2 400 HUF

Tichy, Herbert: Alaszka, Észak paradicsoma. Fordította: Konkoly Kálmán. Tizenhat képtblával. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
12660.

1 000 HUF

12661.

2 400 HUF

12662.

1 200 HUF

12663.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF