Art-ceramics
Number of items: 35
817041
11052
204
Art-ceramics
Bavaria mini váza és egy BJ jelzésű kerámia gyertyatartó, hibátlanok, m:7-10 cm
814246
11053
204
Art-ceramics
3 db német korsó, hibátlan, m:13 cm (3×)
1 000 HUF
651557
11055
204
100
Art-ceramics
3 db iparművész kerámia gyertyatartó, kézzel festett, hibátlanok, jelzett, m:15 cm
723913
11056
204
Art-ceramics
Bertók Éva (keramikus): Dekoratív nagy dísztál, festett kerámia, jelzett, hibátlan, d:33 cm, m:4 cm
6 000 HUF
679984
11057
204
Art-ceramics
Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas kerámia gazdagon díszített, jelzett, hibátlan, m:23 cm, d:28 cm/ Glaze ceramis dish bowl
7 000 HUF
679989
11058
204
Art-ceramics
Pápai Kata (keramikus): Leveles nagy kínáló. Mázas gazdagon díszített kerámia, jelzett, hibátlan, m:24 cm, d:28 cm /Glaze ceramis dish bowl
7 000 HUF
724424
11059
204
Art-ceramics
Keszthelyi Péter (keramikus): Kalapos juhász. Festett kerámia fej, jelzett, hibátlan, m: 28 cm, d:24 cm
6 000 HUF
713601
11060
204
Art-ceramics
Balczó Edit (1935-2010): Jelek. Festett fali kerámia, jelzett, hibátlan, 37×31 cm
18 000 HUF
713595
11061
204
5500
Art-ceramics
Balczó Edit (1935-2010): Fürdőző. Mázas fali kerámia, jelzett, hibátlan, 24×14 cm
5 500 HUF
812421
11062
204
Art-ceramics
Hiányos Churchill England étkészlet, 6 db lapostányér, 1 db mélytányér, 2 db süteményes tányér
2 600 HUF
813129
11063
204
Art-ceramics
Sárkányfejes fali plasztika, festett kerámia, sérült, m:33 cm
1 000 HUF
813955
11064
204
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Zenélő gráciák. Festett, mázas gyertyatartó, hibátlan, jelzett, m: 16 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m