Photo

Number of items: 336

cca 1930-1940 Katona Lydi: Magas-Tátra, 2 db természetfotó, pecséttel, német nyelvű felirattal, 13x18 cm
11809.

1 000 HUF

1936 Szőllősy Kálmán (1887-1976): Labdadobálás; vintage fotóművészeti alkotás, Szentpál Olga mozgásművészeti iskola növendékeiről, a labdán retusált javítások, hátoldalán pecséttel, 18x24 cm.
11810.

7 000 HUF
18,97
21,88

1939 Gaál Margit: Pincér napernyővel; vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, 24x17 cm.
11811.

3 000 HUF

cca 1930-1940 Csík Ferenc(1894-1984): A fogat pihenőben, lágyító előtéttel készült vintage fotóművészeti alkotás, jelzetlen, a szerző hagyatékából, 9x13 cm.
11812.

3 000 HUF

cca 1930-1940 Thöresz Dezső (1902-1963): Koldus Békéscsabán, 6x9 cm.
11813.

1 000 HUF

cca 1930-1940 Lothar Rübelt (Bécs): Hoki mérkőzés, 10x15 cm.
11814.

1 000 HUF

cca 1930-1940 Szőllősy Kálmán (1887-1976): Zenei áhítat; vintage portré, pecséttel jelzett, 12x17 cm.
11815.

3 000 HUF

cca 1930-1940 Vadas Ernő (1899-1962): Körmenet (A Szent Jobb); vintage fotóművészeti alkotás, pecséttel, aláírással jelezve, a Hungaria Magazin archívumából, 17x17 cm.
11816.

8 000 HUF

cca 1930-1940 Leichtner Erzsébet vintage fotója a Szentpál Olga tánccsoportról, pecséttel jelezve, 17x20 cm.
11817.

6 000 HUF

1944 Tiszavölgyi József: József főherceg,tábornagy,vintage portrékép, pecséttel, aláírással jelezve, 10x7 cm.
11818.

1 000 HUF

cca 1960 Tiszavölgyi József: A budapesti Emke cukrászda belső, vintage fotói, pecsételve, 5 db 9x13 cm-es fotó.
11819.

1 000 HUF

cca 1930-1940 Reich Péter Cornel: Halászok a Dunán, vintage fotóművészeti alkotás, hátoldalán pecséttel jelzett, 13x18 cm.
11820.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF