Number of items: 296
667289
10024
192
F. Borzai jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon, nagyméretű díszes aranyozott keretben, 98x78cm
20 000 HUF
726912
10025
192
Breznay József (1916-2012): Tihany. Színezett rézkarc, papír, jelzett keretben, 40×50 cm
4 000 HUF
546038
10026
192
1 000 HUF
724961
10027
192
Bzs jelzéssel: Álmos kiscica. Olaj, karton, 29×23 cm
1 000 HUF
732046
10028
192
Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 40x60 cm
1 000 HUF
732044
10029
192
Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 40x30 cm
1 000 HUF
732048
10030
192
Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 30x40 cm
1 000 HUF
732047
10031
192
1 000 HUF
732045
10032
192
Cz jelzéssel: 2 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30 cm
1 000 HUF
732051
10033
192
Cz jelzéssel: Szilveszter 4 db karikatúra. Akvarell, papír. 20x30cm egy két kisebb sérüléssel
3 000 HUF
732050
10034
192
Cz jelzéssel: Karikatúra. Akvarell, papír. 60x40 cm
1 000 HUF
732049
10035
192
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m