Losonczi Phőnix. Történeti és szépirodalmi emlékkönyv. Az 1849-diki háborúban földúlt és elpusztított Losoncz város némi fölsegélésére. Szerk. Vahot Imre. I. kötet. Pest, 1851-1852, Eisenfels és Emich ny. 234p.; [4], 282; [4], 259,[1] p. Tompa Mihály, Gyulai Pál, Nagy Ignácz, Eötvös József, Vas Gereben, Kuthy Lajos, Bajza József, Jókai Mór és mások írásaival. Későbbi vászonkötésben. Első néhány lapja, helyenként kissé foltos.
Emlékkönyv az Erdélyi Múzeum-Egyesület félszázados ünnepére, szerk: Erdélyi Pál. Kolozsvár, 1909-1942, Az Erdélyi Múzeum-Egyesület kiadása. Műbőr kötésben
A magyar büntetőjog gyakorlati kézikönyve a m. kir. csendőrség számára. Összeállították és magyarázzák Dr. Miskolczy Ágost - Pinczés Zoltán. I. köt. Büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Bp., 1940, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben (a gerinc sérült, a kötés kissé meglazult)