Books: Architecture, Art Number of items: 41
604378
12365
188
Books: Architecture, Art
Dr. Bíró Béla: Műalkotások könyve I. A középiskolák III-IV. osztálya számára. 123 képpel. Bp., 1933, Szent István-Társulat
698470
12366
188
Books: Architecture, Art
Az Országház. Budapest, é.n., Kossuth Nyomda. Kartonált, gazdagon illusztrált
595313
12367
188
Books: Architecture, Art
Majoros Valéria Vanília: Farkasházy. Bp., 2005. Glória. Igényes dekoratív album. új állapotban 256p.
3 000 HUF
677346
12368
188
Books: Architecture, Art
Páll Lajos 70 éves. "Ti óvtatok meg, társak, elégiák". Beszélgetőtárs: Kozma Huba. A verseket válogatta: Gálfalvi György. Kiskunmajsa - Csíkszereda, 2008, Csantavér Kiadó - Pallas-Akadémia Könyvkiadó
2 000 HUF
497093
12369
188
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: Az antik művészet. Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
2 600 HUF
497090
12370
188
Books: Architecture, Art
Hekler Antal: A középkor és a renaissance művészete, Bp., 1931-33 Magyar Könyvbarátok kiadása, illusztrált, kifogástalan kiadói vászonkötésben
2 600 HUF
497087
12371
188
Books: Architecture, Art
2 600 HUF
434351
12372
188
Books: Architecture, Art
1918 Innen-Dekoration belsőépítészeti folyóirat német nyelven, viseltes állapotban
3 000 HUF
702789
12373
188
Books: Architecture, Art
Horgolókönyv Bp., 1961 Miverva 135p.
1 000 HUF
702036
12374
188
Books: Architecture, Art
Domanovszky Gábor: A kerámiaművészet kezdetei. Dvorszky Hedvig: Design. A forma művészete.
1 000 HUF
603954
12375
188
Books: Architecture, Art
Faragó József - Nagy Jenő - Vámszer Géza: Kalotaszegi magyar népviselet. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben, védőborítóval, gazdagon illusztrált
1 000 HUF
522853
12376
188
2200
Books: Architecture, Art
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei Budapest, 1927. Kir. Magy. Egyetemi ny. Fűzve, eredeti, aranyozott feliratú, képes borítóban, vászongerinccel, szalagbefűzéssel.
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house