Number of items: 229

Századeleji kézzel festett áttört porcelán lámpa búra nélkül vezetékkel / Handpainted chinaware lamp without lampshade 36cm
11350.

Századeleji kézzel festett áttört porcelán lámpa búra nélkül vezetékkel /
Handpainted chinaware lamp without lampshade 36cm

9 000 HUF
24,39
28,13

11351.

6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set

4 000 HUF

Hatalmas porcelán tétel: Kiöntők, cukortartók, többnek nincs fedője, jelzettek, hibátlanok összesen 9 db
11352.

2 000 HUF

Budapest Országház hamutartó, kézzel festett, hibátlan, d:12 cm
11353.

800 HUF

Pincsi kutya mini porcelán figura, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 4×3 cm
11354.

800 HUF

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) / Chinaware plate (cracked) d: 19cm
11355.

XIX. század közepéből származó jelzett porcelán tányér (repedt) /
Chinaware plate (cracked) d: 19cm

800 HUF

Kézzel festett virágokkal díszített porcelán váza jelzés nélkül (javított) /  Handpainted chinaware vase (damaged) 20cm
11356.

Kézzel festett virágokkal díszített porcelán váza jelzés nélkül (javított) /
Handpainted chinaware vase (damaged) 20cm

800 HUF

Halász, jelzett sorszámozott, kézzel festett, hibátlan, m:21 cm/ Fisherman porcelain, flawless
11357.

1 600 HUF

Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
11358.

800 HUF

Törpe snaucer, kézzel festett, jelzés nélkül, apró hiba a talpon, 9×12 cm
11359.

1 000 HUF

Halacska, iparművészeti K.Sz. jelzéssel, jó állapotban de kopott, 5×8 cm
11360.

800 HUF

Porcelán tétel: 6 Gránit teásbögre aljjal, Hollóháza kiöntő, 3 csésze aljjal
11361.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF