Books: Travelling, cities

Number of items: 26

12591.

3 600 HUF
9,76
11,25

Rudolf trónörökös főherczeg: Tizenöt nap a Dunán. Budapest 1890. K.M. Természettudományi Társulat. (kissé laza egészvászon kötésben)
12592.

7 000 HUF
18,97
21,88

Téglás Gábor: A Ruska-Pojana keleti lejtőjén és az Erdélyi érchegység mészkőövében folytatott barlangkutatásaim adalékai. Kolozsvár 1897. Ajtai K. Albert. 10p. elvált borítók
12593.

1 000 HUF

Hol pihenjünk? Magyarország üdülő, pihenő és kiránduló helyei. Bp., é.n. Forrás Nyomda. 238 p. + 16 tábla. Fűzve.
12594.

1 000 HUF

Cholnoky: Földrajzi és statisztikai atlasz. 78 fő és 55 melléktérkép. Bp., 1929 Győző Andor.
12595.

3 000 HUF

12596.

2 600 HUF
7,05

Hippolyt Haas: Neapel, seine Umgebung und Sizilien. (Monographien zur Erdkunde) Mit 128 Abb., darunter 11 in Farben- und Doppeltondruck und 2 farbigen Karten. Bielefeld und Leipzig, 1927, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12597.

Hippolyt Haas: Neapel, seine Umgebung und Sizilien. (Monographien zur Erdkunde) Mit 128 Abb., darunter 11 in Farben- und Doppeltondruck und 2 farbigen Karten. Bielefeld und Leipzig, 1927, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Linen binding, good condition

1 200 HUF

H. Herp: Am Rhein. (Monographien zur Erdkunde 10) Mit 192 Abb., 4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /  Linen binding, good condition
12598.

H. Herp: Am Rhein. (Monographien zur Erdkunde 10) Mit 192 Abb., 4 farbigen Einschaltbildern und einer farbigen Karte. Bielefeld und Leipzig, 1925, Velhagen und Klasing. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, jó állapotban /
Linen binding, good condition

1 200 HUF

12599.

1 800 HUF

12600.

2 600 HUF
7,05

12601.

800 HUF

12602.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF