Number of items: 255

Kas JF jelzéssel: Genezis. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben 49×49 cm
10073.

5 000 HUF

Kádas István (1941-): Nyilas. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10074.

1 200 HUF

Kádas István (1941-): Mérleg. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10075.

1 200 HUF

Kádas István (1941-): Skorpió. C-print 1/100, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×17 cm
10076.

1 200 HUF

10077.

4 000 HUF

10078.

36 000 HUF
97,56
112,50

Kismarty Lechner Ödön (1916-2001): Sárga váza. Akvarell, papír, jelzett,  28×46 cm
10079.

5 000 HUF

Kiss jelzéssel: Üldögélő asszony. Olaj, karton, keretben 39×29 cm
10080.

6 000 HUF

Kiss Margit jelzéssel: Tájkép. Akvarell, papír, 15×13 cm
10081.

2 000 HUF

Kiss jelzéssel: Utca részlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben 31×37 cm
10082.

4 000 HUF

Kliené Róna Klára (1901-1987): Meghitt pillanat. Pasztell, papír, üvegezett keretben 80×64 cm
10083.

28 000 HUF
75,88
87,50

10084.

14 000 HUF
37,94
43,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF