Number of items: 255

Bokor Vilmos (1897-1984): Tihanyi Belső-tó. Olaj, farost, jelzett, keretben 53×63 cm
10024.

20 000 HUF
54,20
62,50

Bordás Ferenc (1911-1982): Kora tél. Színezett linómetszet, jelzett, üvegezett keretben, 46x36 cm
10025.

2 000 HUF

Brankovics Éva (1938-): Temetőkápolna, linó, papír, jelzett, üvegezett keretben 34×25 cm
10026.

2 000 HUF

10027.

2 200 HUF
5,96
6,88

Czene Béla jelzéssel: Enteriőr, akvarell, papír, kis szakadás, 32×24 cm
10028.

6 000 HUF

Czinege Zsolt (1967-): Őszi erdő. Olaj, farost, jelzett, szép keretben 67×84 cm
10030.

36 000 HUF
97,56
112,50

10031.

38 000 HUF
102,98
118,75

Cs. Pataj Mihály (1921-): Kertrészlet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×50 cm
10032.

12 000 HUF

Dallos Ferenc (1928-2001): Erdőben. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
10033.

30 000 HUF
81,30
93,75

Dallos Ferenc (1928-2001): Reggel. Olaj, farost, jelzett, igényes, szép keretben, 74x94cm
10034.

30 000 HUF
81,30
93,75

Dobos Sándor (1931-): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, 85×65 cm
10035.

9 500 HUF
25,75
29,69

Donáth jelzéssel: Női fej. Ceruza, papír, 40×29 cm
10036.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF