Number of items: 118

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /  Hand painted figure, 21cm
11177.

Gúnár, kézzel festett, jelzett Hollóházi figura /
Hand painted figure, 21cm

1 000 HUF

Matricás, aranyozott, jelzett Drasche váza /  Little porcelain vase, 10,5cm
11178.

Matricás, aranyozott, jelzett Drasche váza /
Little porcelain vase, 10,5cm

1 600 HUF

Aquincumi kisfiú és nyuszi, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm, h:9 cm
11179.

800 HUF

11180.

19 000 HUF
51,49
59,38

cca 1950 Ponty formájú, festett, mázas, jelzett, Granit Kőbányai Cserépgyár fajansztál /  Fishermen's plate, 29x24cm
11181.

cca 1950 Ponty formájú, festett, mázas, jelzett, Granit Kőbányai Cserépgyár fajansztál /
Fishermen's plate, 29x24cm

1 200 HUF

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /  Coffee jug, 20cm
11182.

Matricás, jelzett, Alföldi porcelán kávéskanna /
Coffee jug, 20cm

1 000 HUF

Kártyalapokkal díszített, jelzett Drasche porcelán fogpiszkálótartó /  Porcelain toothpick box, 6x6cm
11183.

Kártyalapokkal díszített, jelzett Drasche porcelán fogpiszkálótartó /
Porcelain toothpick box, 6x6cm

1 000 HUF

Kobaltkék, jelzett Ens porcelán vázácska /  Cobalt blue Ens vase, 9cm
11184.

Kobaltkék, jelzett Ens porcelán vázácska /
Cobalt blue Ens vase, 9cm

1 000 HUF

Porcelánrózsákkal díszített, aranyozott, jelzett Royal Dux Bohemia vázácska /  Little Royal Dux Bohemia vase decorated with roses and gold plating, 10,5cm
11185.

Porcelánrózsákkal díszített, aranyozott, jelzett Royal Dux Bohemia vázácska /
Little Royal Dux Bohemia vase decorated with roses and gold plating, 10,5cm

1 000 HUF

Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. "Le Whist" címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. /  cca 1850 Rare fayance plate  depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sarreguemines, France.
11186.

16 000 HUF
43,36
50,00

1942 Königszelt porcelán szószos tál német birodalmi jelzéssel /  Porcelain sauce bowl from Königszelt with Deutsches Reich mark, 26x17x11cm
11187.

1942 Königszelt porcelán szószos tál német birodalmi jelzéssel /
Porcelain sauce bowl from Königszelt with Deutsches Reich mark, 26x17x11cm

12 000 HUF

Lepkék. Jelzett román porcelán figura, hibátlan, kézzel festett, m:12 cm / Porcelain figures
11188.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF