Antique Number of items: 26
533039
11029
173
Antique
Art deco réz és üveg tinta- és tolltartó szett kivehető tintatartókkal, tollal, Kunstädter Vilmos Papírneműgyárából. Kisebb sérülések és javításnyomok találhatók rajta / Art deco brass and glass ink and pen holder set with minor faults 23x11x8cm
5 000 HUF
515365
11030
173
Antique
XIX. sz. Kínai összerakható öntöttvas tolltartó sárkány és más díszítéssekkel / XIXth century: ornamented Chinese cast-iron pen holder adjustable 35x35 cm
8 000 HUF
509641
11031
173
Antique
cca 1900 Ezüstözött teáskanna tejkiöntővel és cukortartóval, bakelit berakásos füllel / Silver plated tea kettle with milk jug and sugar bowl
20 000 HUF
560230
11032
173
Antique
Ülő Buddha: kézi csont faragás, jó állapotban , fa talapzaton, m: 3,6 cm
3 000 HUF
593528
11033
173
Antique
Rózsás cukortartó, ezüstözött alpakka, ötvös munka, jelzett, jó állapotban, m:12 cm, sz:11 cm, h:13 cm/ Silver plated sugarbox.
16 000 HUF
591142
11034
173
Antique
Huta üvegváza, több rétegű, gazdagon díszített, hibátlan, m:32 cm
10 000 HUF
588887
11035
173
Antique
Művészi fújt üvegváza, alján Mohr jelzéssel, többrétegű, hibátlan, m:14 cm, d:9 cm /Hungarian artist signed glass
5 000 HUF
588886
11036
173
Antique
Művészi fújt gömb alakú üvegváza, alján Mohr jelzéssel, többrétegű, hibátlan, m:9 cm, d:11 cm /Hungarian artist signed glass
5 000 HUF
590563
11037
173
46000
Antique
Cca 1900 WMF ezüstözött kínáló kosár az eredeti üvegével, apró lepattanással, jelzett, h:42 cm, m:17 cm, sz:15 cm
46 000 HUF
590587
11038
173
30000
Antique
1900 GAB.NS svéd ezüstözött hatalmas füles tálca, jelzett, d:50 cm
30 000 HUF
491896
11039
173
Antique
Régi, díszes kovácsoltvas előszobafogas Smithed iron coathanger 77 cm
8 000 HUF
493934
11040
173
Antique
Kovácsoltvas hamutál lábakkal / Smithed-iron ashtray on legs 70 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house