Chinaware / Porcelain Number of items: 110
564056
11140
172
XIX. századi kézzel festett angol Spode fajansz süteménykínáló tál benyomott jelzéssel hibátlan állapotban / 19th century: Handpainted English Spode faience cake offering plate with indented mark in flawless condition 13,5cm d:24,5cm
18 000 HUF
583786
11142
172
15000
Cca XX. sz. eleje Meisseni tál, kézzel festett, jelzett, restaurált, 37×27×10 cm
15 000 HUF
581937
11143
172
Kézzel festett, aranyozott, jelzett Zeven porcelán cukortartó (az aranyozás itt-ott megkopott) / Hand painted gold plated Zeven procelain sugar bowl (plating somewhat worn), 10cm, d: 7,5cm
1 000 HUF
581470
11144
172
14000
Bólogató kínai antik pár, kézzel festett és karcolt, apró lepattanások és ragasztások, BÁV címkével a belsejében/ Chinaware nod chinese pair
14 000 HUF
581416
11145
172
Sitzendorf, kisfiú a tacskóval, jelzett, hajszálrepedés a lában, m:17 cm
1 800 HUF
581351
11146
172
Csehszlovák MZ tányér 6 személyes készlet: 6 db mélytányér, 6 db lapostányér, 6 db süteményes-tányér, hibátlanok, jelzettek/ 18 plates, marked on the back M Z Czechoslovakia
6 000 HUF
583463
11147
172
2db jelzés nélküli porcelán figura: ágaskodó ló, gerlepár / Porcelain figures, 9x6cm, 13x14x10cm 581333
11148
172
Pajzán jelenetekkel díszített porcelán lámpatest, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:13 cm
8 000 HUF
583448
11149
172
1972 Nemzetközi Nőnap alkalmából készült matricás díszítésű porcelán váza, 15,5cm
586125
11150
172
Rézkeretű, kézzel festett, nárciszokkal díszített porcelán reggelizőtál / Hand painted porcelain breakfast tray with brass frame, 22x34cm
4 000 HUF
585465
11151
172
Angol teás szett egyben, matricás, jelzett, teteje ragasztott, m:12 cm
1 400 HUF
585454
11152
172
Áttört füles kínáló tál, jelzett, kézzel festett hibátlan, kicsit kopott, h:32 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house