Books: Travelling, cities

Number of items: 25

Kapitány Kálmán: Merán és Arkó 1 vasúti térképpel, Tirol térképével. Bp., 1903. Lampel. 35p. Borító elvált
12061.

1 500 HUF
4,07
4,69

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Alberto M. de Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön 100 képpel és 3 térképpel. Bp., é.n., Lampel és Wodianer. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban (az előzéklap hiányzik)
12062.

2 000 HUF

Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Baktay Ervin Pandzsáb. Bp., Franklin. aranyozott kiadói egészvászon kötésben
12063.

2 400 HUF

12064.

800 HUF

Rexa Dezső: Margitsziget Bp. 1940. Officina. 110p. Számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
12065.

3 000 HUF

12066.

4 000 HUF

12067.

3 000 HUF

Bernhard Paumgartner: Salzburg. Wien - Leipzig, 1935, Fiba-Verlag. 84 képpel és egy térképpel, kiadói egészvászon kötésben /  Linen binding, with 84 photos and a map
12068.

Bernhard Paumgartner: Salzburg. Wien - Leipzig, 1935, Fiba-Verlag. 84 képpel és egy térképpel, kiadói egészvászon kötésben /
Linen binding, with 84 photos and a map

1 000 HUF

Autósok, motorosok túrakönyve. Szerk. Feledy Béla. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Rengeteg rajzzal és térképpel, viseltes félvászon kötésben. A térképmelléklet hiányzik
12069.

1 200 HUF

12070.

3 000 HUF

Dr. Zsigovits Béla: Utazzál velem a Föld körül. Hat térképpel és számos képpel. Bp., 1940, Szerző. Papírkötésben, védőborító nélkül
12071.

1 000 HUF

1985 Kazincbarcika és környéke c. helytörténeti kézirat, 38p
12072.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF