Military

Number of items: 62

1934 HMS Nelson az akkori világ legnagyobb csatahajója zátonyra futva. Keystone sajtófótó, hátoldalt képaláírással  1934 HMS Nelson ran aground. Keystone press photo 21x16 cm
11540.

1934 HMS Nelson az akkori világ legnagyobb csatahajója zátonyra futva. Keystone sajtófótó, hátoldalt képaláírással
1934 HMS Nelson ran aground. Keystone press photo 21x16 cm

3 500 HUF
9,49
10,94

1936 A Brit flotta dísszemléje sajtófótó /  1936 Parade of the British fleet. Press photo 21x16 cm
11541.

1936 A Brit flotta dísszemléje sajtófótó /
1936 Parade of the British fleet. Press photo 21x16 cm

3 800 HUF
10,30
11,88

11542.

8 000 HUF

cca 1915 Egy füzetnyi térképvázlat az 1914. évi I. világháborús balkáni hadmozdulatokról (p49), és egy térkép a k. u. k. hadsereg elhelyezéséről 1897-ből
11543.

1 200 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Villach és Klagenfurt katonai vászon térkép. / Villach und Klagenfurt military map on canvas 50x38.5 cm
11544.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Villach és Klagenfurt katonai vászon térkép. /
Villach und Klagenfurt military map on canvas 50x38.5 cm

1 800 HUF

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Körösbánya katonai vászon térkép / Altenburg map on canvas 50x38.5 cm
11545.

cca.1895 K. u. K. militär- geographisches Institut: Körösbánya katonai vászon térkép /
Altenburg map on canvas 50x38.5 cm

1 800 HUF

Le Guardie del Corpo di S. Santitia. A vatikáni gárda katonáinak klf egyenruháját ábrázoló  12 képes leporello (gerinc sérült) / Leporello with 12 pictures of the papal guard (spine faulty)
11546.

2 800 HUF

Magyar katonai sapka / Hungarian military hat
11547.

800 HUF

Régi 58-as méretű katonai pilotka
11548.

800 HUF

Piros szegélyes tiszti pilotka 12db klf jelvénnyel és 2db fegyvernemi karjelzéssel
11549.

2 600 HUF
7,05

Régi 56-os méretű fekete tengeralattjárós pilotka
11550.

1 000 HUF

59-es méretű kék barett sapka jó állapotban
11551.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF