Flea Market

Number of items: 523

~1900  6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) / cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats
12364.

~1900 6db lovaskocsikat ábrázoló angol poháralátét + 6 darab állatövi jegyes alátét (modern) /
cca 1900 6 old English beer-mats + 6 modern mats

8 000 HUF

XX. sz. eleje: Régi réz-üveg hatszögletű doboz. d: 9 cm
12365.

3 000 HUF

Svájci gyártmányú Allegro pengeélező eredeti dobozában , eredeti papírokkal
12366.

1 000 HUF

cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával / Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box
12367.

cca 1960 Hensoldt Wetzlar aranyozott színházi látcső szép gyöngyházberakással, hibátlan állapotban, saját tokjával /
Vintage opera glasses with gold plating and nacre inlay, in excellent condition, in original box

10 000 HUF

cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul / Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair
12368.

cca 1900 Jelzett "Iris Paris" márkájú réz színházi látcső hibátlan gyöngyházberakással. Kisebb javításra szorul /
Iris Paris brass opera glasses with nice nacre inlay, needs repair

6 000 HUF

3db klf reklám römi kártyapakli
12369.

1 200 HUF

Fölcsatolható lövész-szemüveg eredeti dobozában / Clip on shooter-glasses
12370.

800 HUF

MTK-DVSC Gombfoci-készlet `90-es évek végi csapatokkal, 1db hiányzik
12371.

1 000 HUF

Intarziás fa kép 12x25cm
12372.

Intarziás fa kép 12x25cm

800 HUF

cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik / Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well
12373.

cca 1930 Studium lyukasztó, kicsit viseltes, de jól működik /
Hungarian "Studium" vintage hole punch, somewhat worn but works well

800 HUF

cca 1960 4 db eredeti csomagolású légitársasági szappan a világ különböző tájairól / 4 original airline-soaps from the 1960-s
12374.

800 HUF

1948 Centenáriumi szivarkás fémdobozka az 1848-as szabadságharc emlékére 11,5x7,5x1,5cm
12375.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF