Chinaware / Porcelain Number of items: 91
526426
11414
162
2db kézzel festett jelzett hollóházi porcelán kulacs dugó nélkül / Handpainted chinaware flask without stopper 18cm, 22cm
1 000 HUF
522520
11415
162
Növényi motívumokkal díszített, szőlőlevél alakú, jelzett Hollóházi porcelán tálka / Leaf-shaped little porcelain plate 14x11cm
1 000 HUF
524493
11416
162
2500
Népi motívumokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kulacs díszdobozban 22cm magas
2 500 HUF
522223
11417
162
Virágokkal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán csengő / Hollóházi chinaware bell 13cm 522241
11418
162
1500
Vallási motívummal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán bonbonier / Hollóházi chinaware bonbonier 13cm
1 500 HUF
472860
11419
162
Kézzel festett porcelán edényke fedővel, lia arany díszítéssel Szeged Gabonakutató 1998 felirattal + porcelán edényke + 2db dekoratív porcelán üvegcse 10cm magas + 2db kis méretű faragott fa szobor, az egyik jelzett
1 000 HUF
526434
11420
162
3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm
1 000 HUF
525994
11421
162
Vegyes porcelán tétel: pillangó figura, Hollóházi kulacs, bonbonier, korsó, Zsolnay tejkiöntő, Alföldi kulacs, külföldi fogpiszkálótartók
1 000 HUF
526051
11422
162
Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
3 000 HUF
526065
11423
162
Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül / Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm
4 000 HUF
526113
11424
162
2db virágokkal díszített jelzett porcelán kulacs dugó nélkül 13cm 526252
11425
162
Mitológiai jelenetet ábrázoló festett és aranyozott porcelán kép / Chinaware wall decoration with mythological scenes 30x41cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house