Number of items: 91

2db kézzel festett jelzett hollóházi porcelán kulacs dugó nélkül / Handpainted chinaware flask without stopper 18cm, 22cm
11414.

2db kézzel festett jelzett hollóházi porcelán kulacs dugó nélkül /
Handpainted chinaware flask without stopper 18cm, 22cm

1 000 HUF

Növényi motívumokkal díszített, szőlőlevél alakú, jelzett Hollóházi porcelán tálka / Leaf-shaped little porcelain plate 14x11cm
11415.

Növényi motívumokkal díszített, szőlőlevél alakú, jelzett Hollóházi porcelán tálka /
Leaf-shaped little porcelain plate 14x11cm

1 000 HUF

Népi motívumokkal díszített jelzett Hollóházi porcelán kulacs díszdobozban 22cm magas
11416.

2 500 HUF
6,78
7,81

Virágokkal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán csengő / Hollóházi chinaware bell 13cm
11417.

Virágokkal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán csengő /
Hollóházi chinaware bell 13cm

800 HUF

Vallási motívummal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán bonbonier / Hollóházi chinaware bonbonier 13cm
11418.

Vallási motívummal díszített és szolidan aranyozott jelzett Hollóházi porcelán bonbonier /
Hollóházi chinaware bonbonier 13cm

1 500 HUF
4,07
4,69

Kézzel festett porcelán edényke fedővel, lia arany díszítéssel Szeged Gabonakutató 1998 felirattal + porcelán edényke + 2db dekoratív porcelán üvegcse 10cm magas + 2db kis méretű faragott fa szobor, az egyik jelzett
11419.

1 000 HUF

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura / Handpainted chinaware dog figures 6cm
11420.

3db kézzel festett jelzett porcelán kutya figura /
Handpainted chinaware dog figures 6cm

1 000 HUF

Vegyes porcelán tétel: pillangó figura, Hollóházi kulacs, bonbonier, korsó, Zsolnay tejkiöntő, Alföldi kulacs, külföldi fogpiszkálótartók
11421.

1 000 HUF

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna / Chinaware tea kettle 22cm
11422.

Virágokkal díszített jelzett porcelán teás kanna /
Chinaware tea kettle 22cm

3 000 HUF

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül / Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm
11423.

Apró virágokkal díszített dekoratív porcelán ékszeres doboz jelzés nélkül /
Chinaware jewelry box without mark 8x10x13cm

4 000 HUF

2db virágokkal díszített jelzett porcelán kulacs dugó nélkül 13cm
11424.

800 HUF

Mitológiai jelenetet ábrázoló festett és aranyozott porcelán kép / Chinaware wall decoration with mythological scenes 30x41cm
11425.

Mitológiai jelenetet ábrázoló festett és aranyozott porcelán kép /
Chinaware wall decoration with mythological scenes 30x41cm

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF